Директорка видавництва «Основи» продала його Українській школі політичних студій

15 Червня 2024, 14:30
Купівля видавництва 417
Купівля видавництва

Українська школа політичних студій (УШПС) купила видавництво «Основи».

Про це проєкт повідомив на сторінці у фейсбук. 

Osnovy Publishing є київським видавництвом, яке спеціалізується на оригінальних виданнях українською мовою, а також на перекладах українською класичних художніх та наукових творів. 

Право власності на 100% його частки набули керівниця Лабораторії законодавчих ініціатив Світлана Матвієнко та випускники УШПС Андрій Вишневський і Анастасія Бородіна.

«Для нас усіх початок нового етапу у житті Osnovy Publishing стане символом звернення до основ, на які ми зможемо надійно спиратися на шляху до перемоги, подальшої модернізації українських суспільних та політичних інституцій, виховання нових поколінь українців», – йдеться у дописі Української школи політичних студій.

Мережа заснувалася у 2005 році після Помаранчевої революції. Школа стала осередком громадянської і політичної просвіти з багатьма проєктами в Україні.
 
«У цьому звʼязку для УШПС велика честь – зробити свій внесок у подальший розвиток видавництва «Основи», створеного Соломією Павличко та Богданом Кравченком у далекому 1992 році. Усвідомлюючи відповідальність цієї місії, ми будемо спиратися на залученість і різнобічну підтримку спільноти УШПС у поступі легендарного видавництва, без книг якого важко було б уявити інтелектуальний та естетичний простір України останніх трьох десятиліть», – заявили вони. 
 
У 2011 році директоркою видавництва стала дочка Соломії Павличко, Богдана. Вона ж у 2017 році стала випускницею УШПС.
 
Довідково: Лабораторія законодавчих ініціатив – незалежний аналітичний науковий центр, що аналізує роботу парламенту, виконання реформ і законодавчі ініціативи з 2000 року. У 2005 році лабораторія започаткувала Українську школу політичних студій як інституцію громадянської і політичної просвіти після Помаранчевої революції і до десятої річниці вступу України до Ради Європи.

Українська школа політичних студій займається проєктами, які «уособлюють не лише навчання, а й відстоювання спільних цінностей і принципів, навчає і об’єднує лідерів».

Читайте також: Дипломний фільм українського режисера здобув нагороду на фестивалі European Short Awards

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром