Дипломний фільм українського режисера здобув нагороду на фестивалі European Short Awards

15 Червня 2024, 13:55
Фільм 374
Фільм
Український короткометражний фільм «Вітя» режисера Максима Сусіди отримав нагороду на фестивалі European Short Awards. Стрічку відзначили в номінації «Східноєвропейське короткометражне кіно»
 
Про це повідомляє Детектор медіа. 
 
У 2023 році фільм став найкращою дипломною роботою Української кіношколи та отримав пропозицію від медіагрупи Film.ua на фестивальну дистрибуцію. 
 
За сюжетом, 24-річний психолог-початківець працює на СТО в провінційному містечку. Він мріє допомагати людям, але ніхто не вірить у психологію. Вітя намагається порозумітися з містянами та знайти клієнтів. 
 
«Фільм «Вітя» – студентський фільм, створений талановитими кінематографістами-початківцями з величезним потенціалом. Як дипломна робота, торік цей фільм отримав у Кіношколі відзнаки за найкращий сценарій, режисуру, чоловічу роль. Цьогорічний успіх фільму на європейському кінофестивалі – це велике досягнення студентів Кіношколи, яким ми дуже пишаємось», – прокоментувала директорка Української кіношколи Альона Тимошенко.  
 
Продюсерками фільму стали Альона Тимошенко і Ярина Фостяк. Автор ідеї та режисер – Максим Сусіда. Сценарій створила Катерина Холоденко. Головні ролі у фільмі отримали Віктор Дуфинець, Тетяна Тузова, Вікторія Новікова, Сергій Солопай, Олексій Бєлов, Павло Кочубей та інші. 
Оператор-постановник – Олексій Нікулін, а звукорежисер – Артем Навроцький.  
 
Фільм «Вітя» візьме участь у національному короткометражному конкурсі українського кінофестивалю «Миколайчук Open», який стартує в Чернівцях 15 червня. 
 
Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром