Міжнародний центр сучасного мистецтва PinchukArtCentre оголосив конкурс на здобуття премії для українських художників

15 Червня 2024, 12:45
Оголошено конкурс 304
Оголошено конкурс
Міжнародний центр сучасного мистецтва XXI сторіччя PinchukArtCentre оголосив прийом заявок на премію.  
 
Про це відомо зі сайту платформи. 
 
Конкурс на здобуття нагороди проводять уже увосьме. Це перша приватна загальнонаціональна премія в галузі сучасного мистецтва для молодих українських художниць і художників. До конкурсу запрошують митців віком до 35 років включно. Подати заяку можна на сайті до 28 липня 2024 року.
 

«Ми запрошуємо всіх українських художниць і художників, незалежно від місця їхнього проживання, подаватися на здобуття Премії PinchukArtCentre. Ми з нетерпінням чекаємо на знайомство із новими мистецькими талантами та будемо раді підтримати як відомих, так і менш відомих художниць і художників. Цією Премією ми продовжуємо нашу багаторічну програму підтримки українських митців і з нетерпінням чекаємо на виставку, яка стане головною подією програми PinchukArtCentre у 2025 році», – сказав артдиректор платформи Бйорн Гельдхоф. 

Буде відібрано 20 номінанів  для створення нових робіт, які будуть представлені на виставці у PinchukArtCentre у 2025 році. Заявки на участь подаються відповідно до регламенту Премії PinchukArtCentre. 
 
На церемонії нагородження члени та членкині Міжнародного журі визначать володаря Головної премії розміром 400 000 гривень та двох Спеціальних премій – по 100 000 гривень кожна. 
 
Також переможниця або переможець автоматично стає номінантом міжнародної премії Future Generation Art Prize 2025/26. 
 
Довідково: Премія PinchukArtCentre присуджується що два роки, починаючи з 2009 року, українським художницям та художникам до 35 років включно. Завдяки Премії артцентр прагне постійно підвищувати інтерес до сучасного мистецтва в Україні та, надаючи підтримку на створення нових робіт, формувати спільноту молодих художниць та художників, які працюватимуть на національній та міжнародній артсценах. 
 
До участі в конкурсі запрошуються художниці, художники чи мистецькі групи, громадянки і громадяни України, які працюють з будь-якими медіумами сучасного мистецтва. Одна художниця чи художник (або група) може подати на конкурс від 3 до 7 робіт
 
Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром