Рівне та район Берліна Панков налагоджуватимуть культурну співпрацю

13 Червня 2024, 18:49
Рівне та район Берліна Панков налагоджуватимуть культурну співпрацю 393
Рівне та район Берліна Панков налагоджуватимуть культурну співпрацю

У рамках партнерської співпраці Рівне та Панков (Берлін) досягли згоди щодо масштабного культурного обміну між двома муніципалітетами. Зокрема, щодо візиту творчих колективів Рівного до Німеччини.

Про це повідомила пресслужба Рівненської міської ради.

«Це важливе для нас партнерство, адже Панков (Берлін) став за останній рік одним з найактивніших наших друзів за межами України. Завдяки нашим партнерам Рівне отримало вкрай важливу допомогу. Зокрема, лікарні, школи, комунальні підприємства міста отримали комунальну техніку, автотранспорт, електричне і медичне обладнання, інструменти, генератори, засоби гігієни, продукти, шкільні та медичні меблі. Загалом станом на сьогодні загальна сума допомоги з міста Панков (Берлін) становить майже 284 тисячі євро. Це надзвичайно важлива і велика допомога для нашої територіальної громади. Тепер ми розпочинаємо масштабний культурний обмін з нашими німецькими партнерами», – зауважив виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Внаслідок домовленостей з пані мером Панкова Корделією Кох учасники рівненських музичних колективів відвідають Берлін і дадуть там низку концертів.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром