Ницо Потворно презентував кліп про післявоєнне розмінування у співпраці з «Повернись живим»

13 Червня 2024, 13:52
Кадр з кліпу Ницо Потворно «Про минуле, майбутнє і майбутнє» 410
Кадр з кліпу Ницо Потворно «Про минуле, майбутнє і майбутнє»

Музикант Сергій Гусак, відомий як Ницо Потворно, презентував кліп на пісню «Про минуле, майбутнє і майбутнє».  Разом із прем’єрою він закликає долучитися до збору Фонду «Повернись живим» та Ukraine.ua на металошукачі для саперів, які працюють на передовій. Мета — зібрати 900 000 гривень. 

Про це Район.Культура повідомили у пресслужбі Фонду.

Над кліпом працювала команда «Повернись живим». На волонтерських засадах долучилися, зокрема, оператор-постановник Володимир Усик, хореограф і танцівник Анатолій Водзянський

«Проблема забруднених вибухонебезпечними предметами територій – це сотні вже скалічених і загиблих людей. Купа російського залізяччя на наших землях — це також неможливість повноцінно вести сільське господарство й проблеми довкілля, яким доведеться давати раду ще багато років, на жаль. Хотілося показати сапера, який сприймає власну роботу як найвищий прояв любові до своєї землі, вважає її найкращою у світі», – говорить автор ідеї та режисер відео Олексій Новіков.

Кадр з кліпу Ницо Потворно «Про минуле, майбутнє і майбутнє»

Справжній вибухозахисний костюм важить понад 40 кілограмів, зауважує Олексій Новіков. Тому для танцівника Анатолія Водзянського спеціально пошили копію. 

Матеріал відзняли 2022 року. Ницо Потворно написав музику і текст.

«Це трек у трьох куплетах про сьогодні, найближче майбутнє, післявоєнне розмінування і майбутнє аж до 2042 року, в якому ми вже ходимо в скафандрах, міняємо дітям замість підгузників фільтри, вирощуємо трьохвухих свиней, але досі живі та їздимо на ровері», — говорить Ницо Потворно.

«Якщо ви уявляєте своє майбутнє після війни, де ви можете піти на рибалку в шортах, а не в захисному костюмі, то це треба вирішувати вже сьогодні», — йдеться в описі до відео.

Долучитись до збору на металошукачі можна за посиланням.

Кадр з кліпу Ницо Потворно «Про минуле, майбутнє і майбутнє»

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром