Українці в чотири рази частіше замовляли книги з сайту Vivat після російського удару по типографії в Харкові

13 Червня 2024, 12:02
Книги видавництва Vivat. Фото з соцмереж видавництва 366
Книги видавництва Vivat. Фото з соцмереж видавництва

Українці вчетверо збільшили замовлення на сайті видавництва Vivat після російського удару по друкарні в Харкові.

Про це повідомила пресслужба «Нової пошти».

«За перші 10 днів, у період 25 травня — 5 червня, Нова пошта вже доставила 5484 посилки із книгами видавництва Vivat. Це у чотири рази більше, ніж за попередній аналогічний період», – йдеться у повідомленні.

У компанії нагадали, що після удару по типографії «Фактор-Друк» у Харкові, що належить до одного холдингу з видавництвом та книгарнями Vivat, українці підтримали видавництво та почали активно замовляти його книжки. 

«Нова пошта» пообіцяла доставити всі замовлені до 30 червня посилки власним коштом.

Читайте також: Фонд Говарда Баффета відновить друкарню «Фактор-Друк» у Харкові

Нагадаємо, що російські окупанти завдали удару по друкарні 23 травня. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, на момент удару на підприємстві було понад 50 працівників. Один з ударів був безпосередньо в цех, ще два — біля підприємства. Відомо про 7 загиблих та 22 поранених. У пожежі згоріли наклади книг українських авторів та світових бестселерів – загалом близько 50 тисяч примірників.

«Фактор-друк» — типографія, яка входить до групи компаній «Фактор». До холдингу також входять видавництво та книгарні Vivat. Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі. Там друкують книжки практично усіх українських видавництв. 

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром