Режисер з Ужгорода Антоніо Лукіч та творці «Мавки» працюють над сатиричним анімаційним фільмом

12 Червня 2024, 20:31
Кадр з фільму «Наша файта» 443
Кадр з фільму «Наша файта»

Команда, що створила український анімаційний фільм «Мавка. Лісова пісня», співпрацює з уродженцем Ужгорода, режисером стрічок «Люксембург, Люксембург» та «Мої думки тихі» Антоніо Лукічем над створенням першого в Україні сатиричного анімаційного фільму. 

Про це режисери повідомили на Міжнародному фестивалі анімаційних фільмів в Аннесі, пише Variety.

«Наша файта» – життєствердна драма, орієнтована на молодь. У ній йтиметься про Сергія Пунька, самотнього заправника, чиє життя несподівано змінюється, коли через помилку ангела смерті він опиняється на небесах. Отримавши другий шанс на життя, Сергій повинен повернутися на землю і знайти хоча б одну людину, якій він потрібен. Пошуки приводять героя на фронт, у підрозділ «Чопські пірати», що складається з колишніх закарпатських контрабандистів.

Як повідомляє Forbes, ідея фільму належить авторам із Закарпаття Михайлу Карпенку, Івану Боню, Павлу Мандзичу та Ервіну Німцю. У 2013-му ведучі Карпенко та Мандзич запустили YouTube-серіал «Наша файта» в стилі американських «Футурами» і «Гріфінів». Пʼять серій отримали майже 2,5 мільйони переглядів.

«Анімація – це унікальний жанр, який процвітає на зіставленні, витончено сплітаючи, здавалося б, непорівнянні елементи. У «Нашій файті» ми заглиблюємося в абсурдність життєвих контрастів, поєднуючи гумор із гострими соціальними коментарями. Це свідчення стійкості людського духу, що знаходить відгук у глядачів по всьому світу», – сказала продюсерка Анна Єлісєєва.

Антоніо Лукіч стане креативним продюсером стрічки.

«Як креативний продюсер-початківець, я дуже радий цій новій ролі. Моя мета – допомогти талановитим людям знайти своє ідеальне середовище, і для багатьох таким середовищем є анімація. Чому анімація, запитаєте ви? Тому що вона має можливість досліджувати сфери, які знаходяться поза межами досяжності камери – небесні, підводні і навіть у свідомості наших героїв», – сказав Антоніо.

Режисером «Нашої файти» стане Костянтин Федоров, а художником-постановником – Кріс Коскінен. Обидва були ключовими членами творчої групи фільму «Мавка. Лісова пісня».

Федоров описує фільм як трансформаційну подорож самопізнання та спокути, що запрошує глядачів дослідити складнощі життя та людських стосунків. Коскінен привніс у фільм свою особливу естетику, використовуючи візуальний стиль, що поєднує спрощені образи персонажів з вигадливо деталізованими фонами.

Читайте також: Франшиза «Мавки» тільки починається: розробники працюють над повнометражним фільмом за мотивами українських легенд

Комедійний мультфільм «Наша файта» розробляє студія Animagrad у копродукції з німецькою анімаційною компанією Telescop Animation.

Нагадаємо, що мультфільм студії Animagrad та Film.ua Group «Мавка. Лісова пісня» вийшов 2 березня 2023 року. Проєкт створили за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та адаптували під жанр сімейної анімації. Також в основі мультфільму – образи зі слов’янських міфів і легенд.

«Мавку. Лісову пісню» побачили на великих екранах приблизно в 148 країнах, а загальні касові збори сягнули позначки в понад 20 мільйонів доларів. В Україні «Мавка» здобула безпрецедентний успіх, встановивши рекорд України серед національних фільмів за касовими зборами та кількістю проданих квитків за часів Незалежності.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром