Проєкт «Культурний квест: Україна» за участі ONUKA виграв «Еммі»

12 Червня 2024, 14:39
Кадр з фільму 301
Кадр з фільму

У США назвали лауреатів денної премії «Еммі» за найкраще шоу в денних американських телевізійних програмах. Нагороду в категорії «Видатна спеціальна програма» отримав проєкт «Культурний квест: Україна».

Про це повідомили творці проєкту в соцмережах.

«Для нас честь отримати «Еммі». Без сумніву, перемога далася гіркими-солодкими емоціями, якщо порівняти холодну реальність війни яка триває в Україні. Не має жодного способу виразити як сильно ми б хотіли, щоб наші українські друзі стояли  на цій сцені, щоб персонально отримати цю перемогу... але це просто не про ту реальність, з якою зараз живе Україна», – зазначили вони у дописі. 

 

Як зазначили автори, кожна людина яка знялася у їх проєкті щиро виділяла час на відповіді не лише під час зйомок, а й після їх завершення під час монтажу. Зокрема, Олеся Островська-Люта і її команда з «Мистецького арсеналу», а також Ната Жижченко з гурту ONUKA не лише виконували ролі для епізоду, але й відповідали за основні виробничі процеси упродовж всього шоу.  

«Через це їхні імена також значаться на премії поряд з відомим Тревором Хіслопом і хлопцем, з яким ми подорожували навколо світу з нашим оператором Яном Левассером», – додали вони. 

У випуску розповідають, як люди з різних культурних сфер в Україні виражають свій протест проти війни, намагаються надихнути земляків та нагадати решті світу, чому Україна є важливою і чому варто за неї боротися.

Режисером проєкту став Ян Грант, який подорожував Україною у вересні 2022 року разом з оператором Яном Левассером. Проспонсорував зйомки коледж Густава Адольфа в Сент-Пітері у штаті Міннесота.

Зйомки відбувалися у мистецькому просторі «Фабрична, 12», це будинок дідуся співачки, майстра музичних інструментів Олександра Шльончика.

Читайте також: Письменниця з Острога – одна з авторів електронної книги, яка встановила два рекорди України

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром