Оголосили півфіналістів конкурсу Dity.Help Music, який є тимчасовою заміною «Чорноморських ігор»

11 Червня 2024, 19:53
Фото ілюстративне 858
Фото ілюстративне

Завершився перший етап відбору вокального конкурсу Dity.Help Music серед дітей віком від 6 до 16 років включно. Організатори обрали 133 фіналісти із 499 надісланих заявок. 

Про це повідомили на сайті конкурсу.

Серед півфіналістів:

1. Агеєва Сабіна, м. Біла Церква, Київська область;

2. Адамів Софія, м. Київ;

3. Акулова Катерина, м. Бахмут, Донецька область (ВПО м. Дніпро, Дніпропетровська область);

4. Аль-Хадіді Софія, м. Вінниця, Вінницька область;

5. Андрієвська Марія, м. Львів, Львівська область;

6. Андрійчук Мілана, м. Вінниця, Вінницька область;

7. Антонюк Дарина, село Грозинці, Чернівецька область;

8. Артеменко Софія, м. Сміла, Черкаська область;

9. Артеменко Софія та MartA (Марта Векліч), м. Київ - м. Сміла, Черкаська область;

10. Бабаджанян Маргарита, м. Одеса, Одеська область;

11. Бабенко Марія, м. Запоріжжя, Запорізька область;

12. Бандур Аріна, м. Київ;

13. Бардецька Барбара, м. Київ;

14. Близнюк Марія, м. Мукачево, Закарпатська область;

15. Бовсунівський Захар, смт. Іршанськ, Житомирська область;

16. Боднар Софія, м. Львів, Львівська область;

17. Бондаренко Єлизавета, м. Буча, Київська область;

18. Братащук Анастасія, м. Миколаїв, Миколаївська область;

19. Бугайчук Дарʼя, м. Рівне, Рівненська область;

20. Васицький Владислав, м. Київ;

21. Вінокурова Варвара, м. Харків, Харківська область;

22. Войціховська Влада, м. Луцьк, Волинська область;

23. Волинець Владислава, м. Луцьк, Волинська область;

24. Галас Артур, м. Рава-Руська, Львівська область;

25. Гапачило Ірина, м. Мукачево, Закарпатська область;

26. Глогусь Ангеліна, м. Тернопіль, Тернопільська область;

27. Глущук Христина, м. Дубно, Рівненська область;

28. Голованова Анна, селище Градизьк, Полтавська область;

29. Грищенко Арсеній, м. Київ;

30. Гріневич Аріна, Луганська область (ВПО);

31. Гуменюк Крістіна, м. Буча, Київська область;

32. Гурт  «Beauties», м. Луцьк, Волинська область;

33. Данилюк Діана, м. Київ;

34. Дерновий Кирило, м. Запоріжжя, Запорізька область;

35. Дишук Єлизавета, м. Київ;

36. Дмитрах Соломія, м. Львів, Львівська область;

37. Дойна Анна, м. Київ;

38. Дорошенко Анастасія, м. Київ;

39. Дует «Ружа», м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область;

40. Дует Осіпова Аміна та Бистрова Євгенія, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область;

41. Заковортна Аліса, м. Київ;

42. Зубрицька Дарина, м. Мукачево, Закарпатська область;

43. Іванів Злата, м. Одеса, Одеська область;

44. Ізмайлова Аліса, м. Харків, Харківська область;

45. Ілляшенко Ульяна, селище Томаківка, Дніпропетровська область;

46. Ільчук Катерина, м. Рівне, Рівненська область;

47. Киндалюк Олександра, м. Житомир, Житомирська область;

48. Кирик Ангеліна, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область;

49. Кібальник Олексій, м. Олександрія, Кіровоградська область;

50. Кім Єва, м. Ізмаїл, Одеська область;

51. Клепач Злата, м. Тернопіль, Тернопільська область;

52. Клеценко Владислав, м. Полтава, Полтавська область;

53. Климець Вероніка, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область;

54. Клочкова Таіс, м. Київ;

55. Коган Вероніка, м. Харків, Харківська область;

56. Колодійчук Дарʼя, м. Київ;

57. Коновченко Ілля, м. Харків, Харківська область;

58. Коновченко Катерина, м. Харків, Харківська область;

59. Костюк Аделія, м. Біла Церква, Київська область;

60. Котенко Артем, м. Охтирка, Сумська область;

61. Кучерук Богдан, м. Нетішин, Хмельницька область;

62. Кучерук Марʼяна, м. Нетішин, Хмельницька область;

63. Кучма Софія, м. Новояворівськ, Львівська область;

64. Лаврів Лілія, м. Червоноград, Львівська область;

65. Лагерь Катерина, м. Харків, Харківська область;

66. Ленор-Маєвська Анна, м. Подільськ, Одеська область;

67. Лень Яна, м. Рава-Руська, Львівська область;

68. Лесюк Вікторія, м. Івано Франківськ, Івано-Франківська область;

69. Лупій Марія, м. Рава-Руська, Львівська область;

70. Марчук Анфіса, м. Камʼянець-Подільський, Хмельницька область;

71. Матвісів Анна, м. Рава-Руська, Львівська область;

72. Меньшикова Олександра, м. Краматорськ, Донецька область;

73. Мироненко Олександра, село Чубинське, Київська область;

74. Мирончук Станіслав, м. Вараш, Рівненська область;

75. Народний художній колектив «Вокальний ансамбль «Співограй», м. Біла Церква, Київська область;

76. Науменко Ольга, м. Біла Церква, Київська область;

77. Небрачна Анастасія, м. Одеса, Одеська область;

78. Нестерко Ольга, м. Рава-Руська, Львівська область;

79. Новосядла Софія, м. Львів, Львівська область;

80. Остапчук Данило, м. Обухів, Київська область;

81. Остапчук Катерина, м. Київ;

82. Патрушева Анастасія, м. Київ;

83. Песляк Іван, м. Біла Церква, Київська область;

84. Петрук Єлизавета, м. Гостомель, Київська область;

85. Петрусь Вероніка, м. Рава-Руська, Львівська область;

86. Попова Софія, м. Слов'янськ, Донецька область;

87. Попович Катерина, м. Київ;

88. Пʼєх Анастасія, м. Червоноград, Львівська область;

89. Реброва Дар’я, м. Краматорськ, Донецька область;

90. Ревун Олександра, м. Київ;

91. Рожновська Дарина, м. Київ;

92. Романченко Ростислав, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область;

93. Саркісян Альбіна, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область;

94. Свинарчук Ольга, м. Острог, Рівненська область;

95. Свіязова Марія, м. Одеса, Одеська область;

96. Сердинський Марко, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область;

97. Синжеряк Георгій, м. Харків, Харківська область;

98. Скрима Всеволод, м. Запоріжжя, Запорізька область;

99. Соколовська Єлизавета, м. Вінниця, Вінницька область;

100. Солодкий Тимофій, м. Бровари, Київська область;

101. Солоненко Злата / Zlata Solo, м. Вінниця, Вінницька область;

102. Стельмах Евеліна, м. Львів, Львівська область;

103. Талпа Анастасія, м. Київ;

104. Ткач Анна, м. Луцьк, Волинська область;

105. Ткачук Валерія, м. Вінниця, Вінницька область;

106. Токарева Аліса, м. Суми, Сумська область;

107. Туренко Кіра, м. Мирноград, Донецька область (ВПО м. Київ);

108. Ускова Катерина, м. Одеса, Одеська область;

109. Федів Матвій, смт. Томаківка, Дніпропетровська область;

110. Федів Стефанія, смт. Томаківка, Дніпропетровська область;

111. Федорів Софія, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська область;

112. Федорко Яна, м. Рава-Руська, Львівська область;

113. Харкот Аліса, м. Одеса, Одеська область;

114. Хмелюк Марія, м. Кам'янець-Подільський, Хмельницька область;

115. Хома Софія, м. Львів, Львівська область;

116. Циганкова Поліна, м. Львів, Львівська область;

117. Ципін Михайло, м. Харків, Харківська область;

118. Чадович Елля, селище Новопсков Луганська область (ВПО м. Харків, Харківська область);

119. Черната Софія, м. Вінниця, Вінницька область;

120. Шапочнікова Данієла, м. Київ;

121. Шершун Уляна, м. Одеса, Одеська область;

122. Шкварук Милана, м. Харків, Харківська область;

123. Яворська Катерина, с. Волиця, Львівська область;

124. Якимчук Марія, м. Ірпінь, Київська область;

125. Яровенко Вероніка, селище Пісківка, Київська область;

126.CHADOS, м. Київ;

127. KATY, м. Київ;

128. LIRA, м. Київ;

129. MartA (Марта Векліч), м. Київ;

130. NICOLE, м. Київ;

131.TREMBITA, м. Київ;

132. VaReVa - Вареник Валерія, м. Бердянськ, Запорізька область (ВПО м. Дніпро, Дніпропетровська область);

133.YALLA, м. Дніпро, Дніпропетровська область.

Конкурс Dity Help Music є тимчасовим проєктом до відновлення фестивалю «Чорноморські Ігри» і, продовжуючи виконувати цілі фестивалю, проходитиме зі слоганом «Для дітей заради майбутнього», який об’єднує усі благодійні заходи «Чорноморських Ігор» та Dity.Help.

Відбір фіналістів відбуватиметься онлайн. Фінал конкурсу проходитиме наживо у серпні. Відеоверсія Dity Help Music буде транслюватися на телебаченні та у соцмережах конкурсу.

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром