Ukrainian Fashion Week вперше за чотири роки проведуть у Києві

11 Червня 2024, 14:47
Фото Neo.Fashion Berlin 436
Фото Neo.Fashion Berlin

Команда Ukrainian Fashion Week ухвалила рішення провести 55-й сезон SS25 у Києві.

Покази триватимуть з 1 до 4 вересня. Про це повідомили в соцмережах UFW.

Останні чотири сезони Ukrainian Fashion Week були міжнародними – їх проводили на подіумах міжнародних партнерів у Лондоні, Копенгагені, Лос-Анджелесі, Лісабоні та інших містах в межах ініціативи Support Ukrainian Fashion.

«Наша стійкість є свідченням сили індустрії моди, солідарності та незламності духу українських дизайнерів. Ми твердо переконані, що без креативності наших дизайнерів неможливо уявити сутність України. Наша місія — продемонструвати нашу творчу силу й українську стійкість світові. Тому ми прийняли рішення повернути Ukrainian Fashion Week у Київ, щоб підтримати індустрію моди в країні та надихнути не зупинятися творити. Попри ракетні обстріли, звуки повітряної тривоги та щоденні виклики, ми маємо створювати та розвиватися. А голос України продовжувати звучати», — зазначила Ірина Данилевська, співзасновниця та CEO Ukrainian Fashion Week.

Ukrainian Fashion Week також продовжуватиме реалізацію формату International Seasons у межах Ініціативи Support Ukrainian Fashion, завдяки якій українські дизайнери представлять колекції у Берліні, Копенгагені, Будапешті та інших європейських модних столицях цього сезону.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром