«Від бобра до фазана» та «Українська демонологія»: що купували відвідувачі «Книжкового Арсеналу»

09 Червня 2024, 18:22
Киянка Олеся з книгами, які придбала на «Книжковому Арсеналі» 473
Киянка Олеся з книгами, які придбала на «Книжковому Арсеналі»

12 Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» зібрав у Києві 35 тисяч відвідувачів, які купували і українську, і іноземну літературу.

Фестиваль тривав із 30 травня до 2 червня. Які книги купували українці та якими враженнями ділилися – дізнавалася журналістка Район.Культура

Киянка Олена розповідає, що придбала на фестивалі багато різнопланових речей: від морквяного торта до пазлів, які «прорекламував» Петро Порошенко. Не змогла пройти повз листівки, які малює дівчина з Херсона. Художниця деякий час жила під російською окупацією.

«Купила кілька книг для «Культурного десанту», передала на фронт і одну залишила собі. Там сказали, що вони якраз зручного, компактного формату для військових», – пояснює Олена і показує книгу Станіслава Лема «Із зоряних щоденників Ійона Тихого».

Киянка Олена (справа)

Окрім цього, жінка придбала також примірник Гліба Бабіча «Вірші та пісні. Спогади друзів», а також книгу Тамари Горіха Зерня «Принцип втручання» – каже, дуже сподобалася її книга «Доця», яку вже прочитала.

Киянка Олена

Альона, Діана та Аня з Броварів придбали чимало. Серед найцікавішого, на їхню думку,: «Путівник по католицькій школі для лесбійок» Сонори Реєс, «Українська демонологія», «Жиль» П’єра Дріє ля Рошель, «Афродіта» П’єра Луїса, «Рання драматургія» Моріса Метерлінка та «Танці з кістками» Андрія Сем’янківа.

Альона, Діана та Аня з Броварів

Олександр з Києва цікавиться історичною літературою, тому обрав для себе: «Шпигуни султана. Агентурні, саботажницькі та корупційні мережі XVI століття» Емрага Сафа Ґюркана, «У тенетах загадкових історичних убивств» Сергія Махуна.

Киянин Олександр

Анна зі столиці обрала «Дивовижний світ Хаяо Міядзакі. Життя у мистецтві» С'юзан Нейпір, «1984» Джорджа Орвелла, збірку поезій «Так ніхто не кохав», «Дракула» Брема Стокера та «Чи бачать небеса котів» Ольги Полевіної й Еліни Заржицької.

Книги киянки Анни

Книги киянки Анни

Харків'янка Анастасія зі своїх численних покупок виділила «Перехід» Юлії Баткіліної та «Негативна упередженість. Як її подолати та навчитися керувати своїм життям» Джона Тірні й Роя Баумайстера.

Харків

Книги харків'янки Анастасії

Подружжя Дмитро та Юлія з Києва придбали багато дитячої літератури для онуків. Розповідають, що відвідують фестиваль не щороку, а за змоги, але цьогоріч поставили собі ціль знайти час. 

«Ми з чоловіком пораділи, що в такий час продовжується традиція «Книжкового Арсеналу», що багато людей прийшло, що цікавляться книжкою, багато видавництв книжку видають і їх купують, інтерес не знижується, градус навпаки підвищується. Широкий вибір на будь-який смак, було б тільки бажання. Бачу, що люди прийшли на цілий день. Є і дитяча зона, і де перепочити, поспілкуватися, автограф-сесії. Сьогодні останній день, а це все одно популярно – народ іде, цікавиться і дай боже, щоб ця традиція продовжувалась, щоб нам було, що придбати і про що поспілкуватися», – ділиться враженнями Юлія. 

Кияни Дмитро та Юлія

Серед придбаних подружжям книг: збірка поезій для дітей «Улюблені вірші», «Наші звичаї і традиції» Марії Морозенко, «Як говорити з дітьми, щоб вони слухали, чули і розуміли» Анни Просвєтової, «Копірайтинг в алгоритмах» Ірини Костюченко.

«Чоловік ще собі придбав художню книжку від ВСЛ, а я купила про Шухевича історичну книгу», – каже жінка.

Книги Дмитра та Юлії

Книги Дмитра та Юлії

Киянка Олеся купила журнал La Boussole, а також книгу «Київські адреси» від Ярослава Файзуліна, Максима Майорова, Олександра Кучерука

Киянка Олеся

А Анастасія серед багатьох книжок у пакунках виокремила «Від бобра до фазана. Їжа західноєвропейського Середньовіччя» Стефанії Демчук та «Гобіт або Туди і Звідти» Дж. Р. Р. Толкіна.

Читайте також: Знищені Росією: на «Книжковому Арсеналі» показали книги, що згоріли внаслідок удару по типографії в Харкові

Киянка Анастасія

Киянка Анастасія

Відвідучачі «Книжкового Арсеналу»

Киянка Олена (справа)

Альона, Діана та Аня з Броварів

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром