Актор та військовий Дмитро Лінартович презентував у Рівному збірку поезій

08 Червня 2024, 12:37
Поетична збірка Дмитра Лінартовича 213
Поетична збірка Дмитра Лінартовича
Український актор та військовий Дмитро Лінартович презентував у Рівному збірку своїх поезій. 
 
Про це повідомляє Рівненська обласна рада. 
 
Презентація відбулася у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці. Автор збірки «Словоспів» – учасник російсько-української війни, молодший лейтенант Збройних Сил України. А ще – заслужений артист України, член Національної спілки кінематографістів України, актор театру, кіно та дубляжу. Його голос звучав у фільмах «Людина-Павук», «Тор», «Мадагаскар», «Пірати Карибського моря», «Як приборкати дракона», «Ріо», «Шрек», «Зоряні війни», «Титанік», «Тачки» та багатьох інших. 
 

 

Після повномасштабного російського вторгнення в Україну, Дмитро Лінартович брав активну участь в обороні Києва у складі Сил територіальної оборони. Потім ніс службу у складі десантно-штурмового підрозділу, воював на Херсонщині, далі в районі Бахмута, згодом ‒ у Соледарі. У січні 2023 року зазнав поранення та контузії в боях за Соледар. 

«Словоспів» – це «українське єство», каже автор збірки. Книга, народжена у війні, тож в ній домінує тема саме російсько-української війни. Текст наповнений солдатськими буднями, які передають затятість і впевненість українського воїна. На творчій зустрічі прозвучали твори «Курс молодого бійця», «Окопище», «Медсестра», «Капелан», «Сапер», «Серденько», «Моя подруга гітара», «8 метрів» та інші. 

 

До збірки «Словоспів» увійшло 50 віршованих текстів, які мають складну строфічну будову та риму. Автор презентував твори, декламуючи та наспівуючи під акорди улюбленої гітари.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром