Український письменник Євген Лір пише книгу про підрив росіянами Каховської ГЕС

07 Червня 2024, 12:05
Наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС. Фото Associated Press 1301
Наслідки підриву росіянами Каховської ГЕС. Фото Associated Press

Український письменник та перекладач Євген Лір пише книжку The FLOOD, у якій йтиметься про підрив росіянами Каховської ГЕС у червні 2023 року. 

Книга вийде у видавництві Ukraїner. Про це письменник повідомив у своїх соцмережах.

«Наша волонтерська команда брала участь у ліквідації наслідків катастрофи разом із сотнями волонтерів з усієї країни. Зараз, рік потому, я пишу історію Херсонщини, що постраждала від Великої Води. Історія повені, історія порятунку, а в першу чергу — історія любові. Любові до людей, любові до землі», – йдеться у дописі.

Засновник видавництва Богдан Логвиненко написав, що книга вийде англійською мовою і, можливо, буде першою, яка розповідатиме про ці події.

«Для мене ця історія важлива на багатьох рівнях. Бо Південь. Бо про теракт, наслідки якого ми з вами спільно допомагали долати», – додав Євген.

Довідково: Євген Лір (справжнє ім'я якого Євген Байтеряков) — український письменник, перекладач і музикант. Народився у Мелітополі. У 2020 році спільно з Остапом Українцем та Катериною Дудкою заснував науково-популярний канал на YouTube «Твоя підпільна гуманітарка». Долучився до лав ЗСУ.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром