Вперше в Україні: у Закарпатському театрі відкриють сцену просто неба

01 Червня 2024, 13:56
Закарпатський обласний театр імені братів Шерегіїв 343
Закарпатський обласний театр імені братів Шерегіїв
Вперше в Україні відкривають сцену просто неба. Вона діятиме в Закарпатському обласному театрі імені братів Шерегіїв. 
 
Про це повідомив Укрінформ. 
 
«Ні один театр в Україні немає такої сцени наразі. У нас була можливість її зробити, тому зробили і 1 червня на ній зіграють першу виставу. Дякуємо ЗСУ, що на Закарпатті маємо можливість грати вистави під відкритим небом», – розповів директор театру Рудольф Дзуринець.

Виставою, яка відкриє сцену, обрали спектакль для дітей «Витівки короля Дроздоборода» – адже на 1 червня припадає День захисту дітей.

«Наступна запланована подія на цій сцені – вечір театральної музики. Загалом, надалі використовуватимемо її не лише для вистав, а й для виставок, презентацій та культурних перформансів. Також є ідея проводити тут вечори кіно», – додав Дзуринець.

Сцена розрахована на 200 посадкових місць. Працюватиме вона у всі сезони, окрім зимового.

Ідея облаштувати на подвір'ї Закарпатського облмуздрамтеатру сцену просто неба з'явилася минулого року під час розчищення та облагородження території довкола будівлі. Всі роботи проводилися коштом установи та силами її працівників.

Також згодом в театрі планують відкрити ще одну сцену в укритті. Наразі в обласному театрі працює велика та мала сцена, а також сцена у фоє.

Читайте також: «Стежки», якими ходили князі Острозькі: репортаж з мандрівного табору, який змінює світогляд

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром