Випадково відзнятий бій: фільм Олега Сенцова «Реал» вперше покажуть у Карлових Варах

29 Травня 2024, 10:32
Фільм Олега Сенцова «Реал» вперше покажуть у Карлових Варах 337
Фільм Олега Сенцова «Реал» вперше покажуть у Карлових Варах

Документальну стрічку українського режисера та військового Олега Сенцова про російсько-українську війну покажуть на 59 Міжнародному кінофестивалі в Карлових Варах (Чехія).

Про це повідомили на сайті «Артхаус-трафік».

З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну Олег Сенцов доєднався до українського війська та воював на південно-східному фронті. Улітку 2023 він випадково зняв один із боїв, коли його БТР був уражений ворогом. Олег опинився в найближчий траншеї та за допомогою радіозв’язку намагався організувати евакуацію частини свого підрозділу, який був під обстрілом, майже без боєприпасів, на позиції під кодовою назвою «Реал».

Цей незаплановано зафільмований тактичною камерою режисера матеріал став документальною стрічкою. 

«Реал» – це не кіно в класичному його розумінні. Це шматок життя на війні, який був знятий випадково, але який показує його справжнє обличчя без прикрас та фальші», – коментує Олег Сенцов.

Фільм створили в українсько-хорватській копродукції. Його продемонструють у межах програми «Спеціальні покази».

Довідково: Міжнародний кінофестиваль у Карлових Варах відбувається щоліта у Чехії. Це фестиваль «класу А», що вважається одним із ключових у Центральній та Східній Європі. Фестиваль триватиме з 28 червня до 6 липня. 

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром