В Україні створили нове видавництво англомовних книжок Kovyla Publishing

28 Травня 2024, 17:43
В Україні створили нове видавництво англомовних книжок Kovyla Publishing 378
В Україні створили нове видавництво англомовних книжок Kovyla Publishing

Нове видавництво Kovyla Publishing буде спеціалізуватися на англомовних книжках про Україну.

Про це повідомила головна редакторка видавництва Вікторія Наріжна на своїй сторінці у фейсбуці.

«8 червня 2023 року я вперше прийшла до найкращої на світі команди з думкою: а давайте створимо видавництво англомовних книжок про Україну? Але не просто видавництво всякого й різного, а таке, в якому кожна нова книжка буде результатом дбайливої кураторської роботи і буде створена саме для нас і саме про те, про що наразі дуже важливо? Щоб не лише видавати цікаві книжки про Україну, а вести з нашими читачами довгу захопливу бесіду з книжки в книжку, з серії в серію?» – йдеться у дописі.

Пані Вікторія наголосила, що «доки Росія спалює наші книжки, їх не може бути забагато. Доки Росія хоче убити нас поодинці та всіх разом як націю, ми маємо невтомно розказувати свої історії».

Kovyla Publishing початково планують видавати лише наративний нонфікшн і лише в електронному форматі. До створення видавництва доєдналася команда, яка раніше працювала разом над книжковим фестивалем Book Space: Вікторія Наріжна, Алла Рибіцька, Вікторія Старикова, Стефана Цебренко, Наталя Корнієнко, Анастасія Мільчаковська та Ігор Петровський

Як повідомляє «Читомо», дебютною серією книжок стануть збірки художніх репортажів Stories from Ukraine – історій звичайних незвичайних українців, різного віку, із різних регіонів та різних соціальних прошарків. До серії увійдуть три видання, розділені за генераційним принципом: Believers (юне покоління), Fighters (дорослі) та Keepers (літні люди).

Тексти для серії готують відомі автор і авторки: Олеся Яремчук, Люба Якимчук, Катерина Міхаліцина, Алім Алієв, Остап Сливинський, Лесь Белей, Ірина Славінська та інші. 

Реліз першої серії запланований на 2 жовтня 2024 року.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром