Пожежа у харківській друкарні знищила весь наклад нової книги Олександра Ірванця

25 Травня 2024, 20:22
Знищена друкарня 355
Знищена друкарня

Ворожий удар на харківську типографію Fuctor Druk знищив весь наклад книги письменника з Рівного Олександра Ірванця «Ізмарагд княгині Несвіцької». Це трапилося внаслідок пожежі. 

Про знищення книги повідомив її ілюстратор Юрій Журавель на своїй фейсбук-сторінці. 

За словами журналіста та лідера гурту От Вінта!, презентація так і не відбулася.

«Допоможіть видавництву Vivat і зробіть приємне мені та автору. За посиланням можна передплатити книгу, яка так чи інакше народиться. А ще знайдіть на ілюстраціях Ірванця, мене, Соломію Бобровську, Бальзака, Олену Телігу, Уласа Самчука, Костянтина Острозького, Булигу, Бендюка, Путіна та Гітлера (можливо хтось перерахує весь нацистський почет). Рівняни, сподіваюсь, впізнають визначні місця свого міста. Купуйте! Поширюйте!», – закликав він у своїй публікації. 

Ілюстрації
Ілюстрації

Нагадаємо, що російські окупанти завдали удару по друкарні 23 травня. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, на момент удару на підприємстві було понад 50 працівників. Один з ударів був безпосередньо в цех, ще два — біля підприємства. Відомо про 7 загиблих та 21 пораненого. 

 «Фактор-друк» — типографія, яка входить до групи компаній «Фактор». До холдингу також входять видавництво та книгарні Vivat. Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі. Там друкують книжки практично усіх українських видавництв.

Читайте також:  Оприлюднили імена загиблих працівників друкарні в Харкові, куди влучила російська ракета

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром