Машиністки, друкарка та укладальник-пакувальник: встановили особи всіх загиблих, внаслідок російського удару по типографії в Харкові

24 Травня 2024, 14:28
Фото з телеграм-каналу очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова 462
Фото з телеграм-каналу очільника Харківської ОВА Олега Синєгубова

Поліцейські завершили роботи зі встановлення осіб, які загинули внаслідок російських ударів по друкарні «Фактор-друк» у Харкові, серед них машиністки, друкарка та укладальник-пакувальник.

Про це 24 травня повідомив начальник Головного слідчого управління Національної поліції в Харківській області Сергій Болвінов.

«Протягом ночі нам вдалося встановити особи всіх загиблих під час удару по друкарні. 26-річному харків'янину довелося надавати зразки ДНК, щоби впевнитися - це його матір. Його мама працювала в друкарні машиністкою. Ще одну її колегу, також машиністку, так само опізнали лише після порівняння аналізів ДНК. Зразки надала 68-річна мама. Криміналісти називають це родинним пошуком», – йдеться у дописі.

У такий же спосіб ідентифікували ще двох працівниць, які в момент удару були в цеху. Одна з них була друкаркою, інша – машиністкою.

«Наші експерти працювали з їхніми доньками та підтвердили особи жінок. Завдяки зразкам ДНК рідного брата опізнали і четверту жертву. Єдиний, серед попередньо неідентифікованих загиблих, чоловік працював укладальником-пакувальником. Його батьків поліцейські розшукали в Сумах. І вже ввечері взяли в них аналіз», – написав Болвінов.

Читайте також: «З руйнуванням нашої типографії сукупна потужність в Україні зменшиться на 30-40%», – власник «Фактор-Друк»

Нагадаємо, що російські окупанти завдали удару по друкарні 23 травня. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, на момент удару на підприємстві було понад 50 працівників. Один з ударів був безпосередньо в цех, ще два — біля підприємства. Відомо про 7 загиблих та 16 поранених. 

«Фактор-друк» — типографія, яка входить до групи компаній «Фактор». До холдингу також входять видавництво та книгарні Vivat. Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі. Там друкують книжки практично усіх українських видавництв. 

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром