Унаслідок російського удару по Харкову згоріли 50 тисяч книг

24 Травня 2024, 11:09
Друкарня «Фактор-друк» у Харкові після російського удару. Фото Ігоря Лептуги, «Накипіло» 1366
Друкарня «Фактор-друк» у Харкові після російського удару. Фото Ігоря Лептуги, «Накипіло»

У зруйнованій росіянами типографії «Фактор-друк» у Харкові згоріли 50 тисяч книг.

Про це у своїх соцмережах повідомив президент України Володимир Зеленський.

«Вчорашній удар Росії по Харківській області, унаслідок якого загинули й були поранені люди, зруйнована друкарня і спалено 50 000 книг, демонструє, що Росія воює з людяністю і всіма аспектами нормального життя. Російські терористи вбивають дорослих і дітей, руйнують міста й села, залишаючи випалені плями там, де колись було нормальне життя», – йдеться у дописі.

Фото Ігоря Лептуги, «Накипіло»

Президент додав, що російський терор має програти й для цього потрібне лише одне – рішучість світових лідерів. Зокрема, «достатня протиповітряна оборона українських міст і громад, достатні далекобійні можливості українських воїнів, достатньо сміливі політичні рішення».

Нагадаємо, що російські окупанти завдали удару по друкарні 23 травня. За словами голови Харківської ОВА Олега Синєгубова, на момент удару на підприємстві було понад 50 працівників. Один з ударів був безпосередньо в цех, ще два — біля підприємства. Відомо про 7 загиблих та 16 поранених.

Фото Ігоря Лептуги, «Накипіло»

«Фактор-друк» — типографія, яка входить до групи компаній «Фактор». До холдингу також входять видавництво та книгарні Vivat.

Це один з найбільших типографських комплексів повного циклу у Європі. Там друкують книжки практично усіх українських видавництв. 

Читайте також: «Друкували книги майже всіх українських видавництв»: у Vivat прокоментували російський удар по типографії в Харкові

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром