Українських сценаристів та продюсерів запрошують на семінари з написання сценаріїв

23 Травня 2024, 11:44
Фото ілюстративне 308
Фото ілюстративне

Netflix, Українська Кіноакадемія та House of Europe оголосили про новий раунд підтримки для українських кінематографістів. Спільно з New York Film Academy відкрили подання заявок на спеціальні семінари для початківців та вже досвідчених сценаристів та продюсерів.

Про це Район.Культура повідомили у пресслужбі компанії Netflix.

В межах нової ініціативи проведуть дводенний семінар з написання сценаріїв, який розповідатиме про тенденції у світі контенту та різні жанри, а також семінар для кінопродюсерів, обидва з яких будуть відкриті як для початківців, так і для вже досвідчених українських сценаристів та продюсерів. 

Цю частину проєкту організовує House of Europe, програма, що фінансується ЄС та яка сприяє професійному та творчому обміну між українцями та їх колегами в країнах ЄС та Великобританії, а семінари проводитимуться New York Film Academy.

«Ми впевнені, що ця співпраця між Netflix та House of Europe, який фінансується ЄС, посилить українські голоси в усьому світі та дасть потужний поштовх українському кіно. В умовах російської військової агресії вкрай важливо, аби світ почув не лише про українців, а й самих українців. Адже боротьба ведеться не лише на фізичному полі бою, а й у серцях та умах людей. Підтримка української культури з боку Європейського Союзу залишається непохитною як у мирний, так і у воєнний час. Це вкотре підкреслює відданість ЄС культурній стійкості та міжнародній солідарності з Україною», – зазначила пані посол Європейського Союзу в Україні Катаріна Матернова.

Подати заявку на участь можна до 17 червня 2024 року на вебсайті House of Europe. Українські сценаристи можуть подати заявку на спеціалізований семінар тут, а продюсери можуть надіслати свої заявки сюди.

Українська Кіноакадемія також оголосила отримувачів грантів на розробку сценаріїв. Через високий рівень поданих проєктів, Netflix збільшив кількість грантів до 25, кожен з яких отримає двоє людей, які працюють над проєктом повнометражного фільму. Повний список проєктів, які отримають фінансування та наставництво, доступний на вебсайті Кіноакадемії.

Довідково: House of Europe («Дім Європи») — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена для підтримки професійного і творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС і Великій Британії. Вона зосереджена на культурі й креативному секторі, освіті та роботі з молоддю, соціальному підприємництві, медіа.

Українська Кіноакадемія – українська асоціація експертів та професіоналів у галузі кіно й кіновиробництва. Заснована у 2016 році для підтримки й розвитку сучасного українського кіно. Головний символ кінопремії – статуетка «Золота Дзиґа» – символізує швидкий і невпинний розвиток українського кіно.

New York Film Academy (NYFA) – провідний університет у галузі кіно, медіа та сценічного мистецтва, який пропонує практичні інтенсивні програми бакалаврату та магістратури, різні сертифіковані навчальні курси й воркшопи за багатьма напрямками в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Маямі, Голд-Кості (Австралія), Флоренції (Італія) тощо.

EAVE – одна з провідних освітніх програм для продюсерів у Європі з унікальною глобальною мережею. Охоплює більше ніж 2600 продюсерів.

Netflix – один зі світових лідерів серед сервісів розважального контенту.

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром