Музейний марафон у Рівному стартував презентацією книги Юрія Берези «Бархан»

20 Травня 2024, 20:53
Юрій Береза 399
Юрій Береза

У Рівненському обласному краєзнавчому музеї стартував музейний марафон, присвячений Міжнародному дню музеїв. Першим заходом марафону стала презентація сатиричного роману українського письменника, перекладача та журналіста Юрія Берези «Бархан».

Про це повідомили на фейсбук-сторінці музею.

Пан Юрій – лавреат ряду літературних премій, зокрема імені Остапа Вишні, імені Степана Руданського, імені Світовчів, імені Григорія Чубая, журналістської імені Михайла Горопахи тощо. Цьогоріч Юрій Павлович став лавреатом премії Олега Чорногуза. Цю відзнаку письменник отримав за презентований роман «Бархан».

Як зазначають у музеї, письменник, журналіст та редактор Борис Боровець виступив на презентації у ролі модератора. Митець підкреслив особливості творчого процесу та авторського письма Юрія Берези і розповів про його новий роман-«гримасу».

 «Пан Юрій поділився з гостями заходу своїми спогадами про життєвий та творчий шлях, зокрема про свою працю у сатирично-гумористичному журналі «Перець», зачитав уривки зі свого нового роману, зробивши акцент на окремих збірних образах своїх героїв. Привітати Юрія Березу з виходом нової книги, залишити позитивні відгуки, обговорити образи та сюжет і побажати нових творчих вершин прийшли діячі культури, освітньої сфери та музейні працівники. Завершився захід автограф-сесією і спільним фотографуванням», – йдеться у дописі. 

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром