Український співак Олег Кензов виступив на російському фестивалі в Німеччині

20 Травня 2024, 20:27
Фото з інстаграм-сторінки Олега Кензова 479
Фото з інстаграм-сторінки Олега Кензова

Український співак, учасник 2-го сезону шоу «X-фактор» Олег Кензов виступив у німецькому місті Бад-Зальцуфлен на російському фестивалі Jarmarka.

Про це пише «Еспресо» з посиланням на афішу jarmarka.de.

У Бад-Зальцуфлені, Німеччина, 18 і 19 травня відбувся фестиваль для росіян, влаштований росіянами. На сайті Jarmarka зазначено, що захід покликаний «підтримувати культурні зв’язки» між російськими емігрантами в Німеччині з «їхньою історичною батьківщиною». Також Jarmarka ставить за мету «інформувати дітей та молодь, які проживають у Німеччині, про національні традиції та культуру» Росії.

На фестивалі протягом двох днів виступали російські артисти. На сцену разом з росіянами вийшов і український співак та ведучий, учасник 2-го сезону шоу «X-фактор» Олег Кензов. Його можна помітити на афіші, поширеній за тиждень до заходу.

У день російського фестивалю сам Кензов виклав сторіс з відміткою фестивалю jarmarka.de.

Олег Кензов народився в Полтаві. Він брав участь у відбірковому турі фестивалю «Червона рута», виступав у складі полтавського гурту Fundamental Change, співав у клубах.

У 2011 році Кензов взяв участь в українській версії талант-шоу «Х-фактор». У 2018 році продюсером співака став Михайло Шиян, з яким наступного року він випустив трек «По кайфу». Наразі він проживає за кордоном.

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром