Співачка Jerry Heil та гурт «YAGÓDY» вирушили до Канн: причина їх візиту

19 Травня 2024, 18:00
Джері Хейл вирушила до Канн 924
Джері Хейл вирушила до Канн

До 77-го Каннського міжнародного кінофестивалю доєдналися українські артисти. Зокрема співачка Jerry Heil та театрально-музичний гурт «YAGÓDY».

Про це вони сповістили у свої соцмережах. 

Після фіналу пісенного конкурсу «Євробачення-2024», що проходив у Швеції Яна Шемаєва (Jerry Heil) не повернулася додому, а продовжила подорож до Франції. Туди вона прибула аби дати сольний виступ на Каннському кінофестивалі. Там вона познайомилася з режисером оскароносної стрічки «20 днів у Маріуполі» Мстиславом Черновим. 

«Я завжди мріяла, щоб українська музика стала частиною глобальної індустрії. Зараз це стає реально! Водночас шлях у світ пробиває собі й українське кіно. Мстислав та його неймовірно працьовита команда не просто отримали Оскар – вони вразили світ! Це необхідно сьогодні, як ніколи!», – зазначила співачка на свої сторінці. 

З цією ж місією на фестиваль прибув театрально-музичний гурт «YAGÓDY». Учасники гурту поділилися зі своїми шанувальниками етапами підготовки до виступу у сториз в інстаграм. 

 

Довідково: Каннський кінофестиваль проходить щороку в травні. У 2024 році дати припадають на період з 14 по 25 травня.

На кіноринку збираються фахівці з усього світу, щоб представити та відкрити для себе майже 4 000 фільмів та проєктів на стадії розробки. Режисери та продюсери фільмів можуть домовлятися про створення, копродукцію, постродакшн та дистрибуцію стрічок.

Читайте також: Одинадцятий Чілдрен Кінофест оголосив програму

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром