Книга про злочини росіян проти українських дітей здобула дві нагороди на престижному фестивалі

18 Травня 2024, 15:44
Вероніка Селега з нагородою фестивалю ADC New York 372
Вероніка Селега з нагородою фестивалю ADC New York

«Злочин без покарання» вражає не тільки своїми розмірами, а й потужним меседжем.

Нещодавно в Нью-Йорку (США) на фестивалі ADC Annual Awards  відбулася церемонія нагородження лавреатів. Про це Район.Культура повідомили представники креативної агенції Bickerstaff.734.

«Злочин без покарання», книга, створена агенцією Bickerstaff.734 для Української академії лідерства та МЗС, здобула дві його нагороди – срібло та меріт.  Видання має 6 000 сторінок та вагу 50 кілограмів, проте вражає не тільки своїми розмірами, а й потужним меседжем. На  обкладинці напис «Нова російська класика» – книгу присвятили злочинам російської федерації в Україні, зокрема викраденню російськими загарбниками українських дітей.  

Нагорода ADC New York є однією з найпрестижніших у сфері дизайну та реклами. Вона існує вже понад 100 років, і щороку журі обирає переможців з понад 10 000 заявок. І ось книга українців стала ще одним нагадуванням для світової спільноти про війну в Україні та її масштаб. 

«Використовувати кожну можливість говорити про війну та її страшні злочини – наш обовʼязок, якщо ми займаємось комунікаціями», – ділиться Вероніка Селега, генеральна директорка Bickerstaff.734, яка отримувала нагороду на церемонії.

Варто зазначити, що минулого року Bickerstaff.734 вже отримали визнання на ADC Awards, здобувши звання «Агенції року». Їхній проєкт для Офісу президента з ребрендингу острова Хортиця також отримав золото та срібло.

Читайте також: Британський історик та письменник Тімоті Ґартон Еш віддав грошову премію за свою книгу на допомогу ЗСУ

 

 

 

 

Коментар
22/06/2024 Субота
22.06.2024
21.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром