Дві серії нового сезону серіалу «Бріджертони» зняла українська кінооператорка Діана Оліфірова

17 Травня 2024, 10:54
Діана Оліфірова та кадр із серіалу «Бріджертони» 533
Діана Оліфірова та кадр із серіалу «Бріджертони»

До роботи над третім сезоном серіалу «Бріджертони» була залучена українка – це кінооператорка, визнана премією BAFTA як «Проривний талант» 2022 року, Діана Оліфірова

Про це операторка повідомила на своїй сторінці в інстаграмі після виходу трейлеру серіалу.

«Вийшов трейлер третього сезону «Бріджертонів» з великою кількістю кадрів з епізодів 3 і 4, знятих вашою покірною слугою, блискучого режисера Ендрю Ана з великою кількістю талановитих людей перед і за камерою», – йдеться у дописі.

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений 𝔻𝕚𝕕𝕚 (@dianaolifirovadop)

Згадав про це і режисер третьої та четвертої серій першої частини першого сезону серіалу на своїй сторінці в інстаграмі. Ендрю Ан подякував своїй команді за роботу, вказавши, що «мав радість співпрацювати з багатьма неймовірними акторами та членами знімальної групи» 

«Дякуємо нашій операторці Діані Оліфіровій за її дух і талант», – написав митець.

Нагадаємо, що прем'єра першої частини третього сезону серіалу відбулася 16 травня на платформі Netflix. Загалом у сезоні буде вісім серій, які розділені на дві частини. Прем'єра наступних чотирьох відбудеться 13 червня. Новий сезон буде присвячений Пенелопі Фезерінгтон. З тривалої подорожі повертається Колін Бріджертон й зустрічає свою подругу Пенелопу. Утім, стосунки між ними не такі дружні, як були колись. Щоб знову завоювати приязнь подруги, Колін пропонує їй допомогу в пошуку майбутнього чоловіка.

Довідково: Діана Оліфірова – операторка, лауреатка премії «Проривний талант BAFTA» 2022 року, яка працювала над низкою проєктів, серед яких «Ми – жіночі ролі» (2021), «Серцеїд» (2022) та третій сезон серіалу «Бріджертони» (2024). Діана навчалася у КНУТКіТ ім. І. Карпенка-Карого та National Film and Television School у Великій Британії. Також Діана знімала чимало короткометражних фільмів в Україні, серед яких і стрічка режисерки з Рівного Христини Сиволап – «Давай не сьогодні».

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром