У Рівному пройшла літературна зустріч з письменником Василем Тибелем

15 Травня 2024, 19:19
Василь Тибель 396
Василь Тибель

У Рівному провели зустріч з письменником Василем Тибелем у межах проєкту «Літературні побачення з письменниками Рівненщини».

Захід відбувся 15 травня у «Світлиці» Рівненської обласної  універсальної наукової бібліотеки. Студенти, учні та викладачі рівненських вишів прийшли познайомитися з творчістю земляка, побувала там і журналістка Район.Культура.

Василь Тибель – письменник родом з села Велике Поле, що на Рівненщині. Пише твори у жанрах роман-казка, детективна фантастика, містика та дитячі пригоди. Лауреат премії імені Миколи Лукаша, триразовий дипломант і лауреат міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Також Василь Тибель є членом Національної спілки письменників України.

Учасники події мали нагоду поговорити із сучасником, розпитати про непросту роль письменника в Україні, проблематику підліткової прози. Не оминули й тему садівництва, яке для Василя Тибеля не просто хобі, а й професійна сфера. Також першими разом з автором побачити щойно надрукований роман «Таємниця химерної пасіки або Шалені шершні». Книга отримала нагороду від міжнародного конкурсу «Молода коронація» у 2022 році у номінації кращий твір для підлітків, проте вийшла у світ лише зараз через два роки.

«Це вже фантастично-пригодницька, така вже більш серйозна книга. Тут вже є такі серйозні поганці, проте з ними борються школярі, які не хотіли рятувати світ, але так сталось», – розповів автор.

Завідувачка відділу із гуманітарних наук Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Олена Сисюк стверджує, що в цій книзі уважний читач може знайти пораду у життєвій ситуації.

«Ця книга не тільки для дітей. Я особисто її читала перед нашою зустріччю і скажу вам найкращі, найкращі відгуки! Рекомендую усім прочитати цю книгу, адже тут розповідається про життя бджіл, але якщо трішечки зануритись глибше, ми можемо побачити філософію життя сучасної людини», – поділилася жінка.

Традиційно захід закінчився автографсесією, під час якої охочі могли придбати книги, отримати підпис та сфотографуватися з автором.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024