Держсекретар США Ентоні Блінкен виконав у київському барі пісню Ніла Янга Rockin' in the Free World

15 Травня 2024, 11:06
Скриншот із відео виступу Ентоні Блінкена у київському пабі 3241
Скриншот із відео виступу Ентоні Блінкена у київському пабі

Під час неанонсованого візиту до Києва Держсекретар США Ентоні Блінкен вийшов на сцену закладу Barman Dictat і заграв на гітарі композицію Ніла Янга Rockin' in the Free World (Шалені у вільному світі).

Відео виступу Держсекретаря опублікували у соцмережах.

«Сьогодні ввечері в барі Barman Dictat у Києві, Ентоні Блінкен на власні очі переконався, що дух України залишається незламним», – написав перший заступник речника Держдепартаменту Ведант Пател на своїй сторінці в соцмережі «X» (Twitter).

Як пише «Голос Америки», перед тим як вийти на сцену американський посадовець звернувся до присутніх та зауважив, що розуміє, які важкі часи переживає українська армія та її народ, але хоче, щоб вони знали, що США та увесь вільний світ підтримують їх.

«Послухайте, я знаю, що зараз дуже-дуже важкий час. Ваші солдати, ваші громадяни, особливо на північному сході та на Харківщині надзвичайно страждають. Але вони повинні знати, ви повинні знати: США з вами. Більшість світу з вами. Вони (українські військові ред.) воюють не лише за Україну, а за вільний світ. І цей вільний світ теж із вами», – заявив Держсекретар США.

Деякі користувачі соцмереж зазначили, що це цікавий вибір пісні та важливий демократичний крок, водночас українці відреагували неоднозначно, наголосивши, що час цього виступу недоречний, адже Україна потребує наразі потребує зброї, а не пісень.

«Що це за клоунада, чесно? Україна відчайдушно потребує якої тільки можна зброї негайно, а США запізнюється з цим на два роки. Нам треба бути в захваті й забути про це, тому що важливий хлопець з «Першого світу» грає на гітарі?» – написала одна з користувачок.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024