Alyona Alyona спростувала свою заяву про штраф для української делегації на Євробаченні за надпис на футболках

15 Травня 2024, 16:10
Українська делегація на Євробаченні ОНОВЛЕНО 530
Українська делегація на Євробаченні

Представниця України на Євробаченні реперка alyona alyona заявила, що українську делегацію на Євробаченні оштрафували за те, що попри заборону організаторів вони з'явилися у футболках із закликом звільнити захисників Азовсталі, однак згодом спростувала інформацію.

Про це вона повідомила у своїх соцмережах.

Станом на 16:00 15 травня Суспільне мовлення повідомило, що не отримувало жодних повідомлень про скарги чи штрафи за порушення правил пісенного конкурсу «Євробачення-2024».

«Наразі Суспільне Мовлення як член ЄМС, який забезпечує участь представників України на Пісенному конкурсі «Євробачення», не отримало жодних скарг та штрафів за нібито порушення правил», – йдеться в офіційній заяві.

Водночас додають, що Європейська мовна спілка справді має право застосовувати санкції у разі порушення правил конкурсу: «Про це артистів попередили ще на етапі підписання контракту. Пісенний конкурс «Євробачення» відкрито позиціює себе як аполітичний і просить усіх учасників дотримуватись цього правила».

Скриншот з інстаграму alyona alyona

Раніше alyona alyona зазначила, що будь-які надписи та бренди були заборонені, охорона перевіряла весь одяг і, якщо на ньому був надпис, просили зняти його або ж заклеювали надписи чорним скотчем. Також низка українських медіа повідомили, що українську делегацію оштрафували через порушення правил Євробачення, посилаючись на інстаграм реперки, однак станом на 10:20 15 травня виконавиця видалила це речення зі свого допису. Згадка про це залишилася в коментарях від користувачів.

Скриншот з інстаграму alyona alyona

Читайте також: Єврокомісія обурена через заборону прапора ЄС на Євробаченні

 «Складнощі в нас почались ще на етапі створення роздрукування логотипа на футболці. Ми обзвонили декілька поліграфій, частина з них не працювала, а інша частина відмовлялася робити принт. Проте, з однією поліграфією ми змогли домовитися після того, як ми п’ять разів подзвонили їм та слізно попросили допомогти. Перед входом у залу наша команда вдягла футболки під свої інші футболки та кофти і змогли пройти з ними в грінрум», – написала реперка.

Українська команда знала, що коли будуть показувати повтори виступів всіх артистів, то будуть показувати й саму делегацію. Тому коли до них підійшла камера, їм вдалося показати надписи на своїх футболках.

«Ми дуже ризикували, проте все вийшло. Я неймовірно рада, що нам вдалося нагадати світу про наших військовополонених», – зазначила alyona alyona.

Фото з соцмереж alyona alyona

Фото з соцмереж alyona alyona

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром