MYPH – це реальність: вийде нова «Розмова в Музеї Корсаків»

09 Травня 2024, 10:01
Розмова в Музеї Корсаків АНОНС 1711
Розмова в Музеї Корсаків

MYPH («Молода Миколаївська Фотографія») — школа концептуальної та артфотографії у місті Миколаїв, заснована Сергієм Мельниченком у 2018 році. Сьогодні — це об’єднання молодих фотографів з понад сотнею учнів та випускників. Школа репрезентує свої здобутки на міжнародному рівні, проводить виставки, фестивалі та ярмарки, збирає кошти для Збройних Сил України. 

Сергій Мельниченко та Артем Гумілевський стали гостями четвертого сезону «Розмови в Музеї Корсаків» під назвою «Митець. Репрезентація», прем'єра відбудеться 9 травня о 19:00 на ютуб-каналі Район.Культура.

Музей сучасного українського мистецтва Корсаків (МСУМК) запросив миколаївських фотомитців у Луцьк, надав майданчик для групової виставки «Глибини Психеї», авторами та авторками якої стали Ксенія Петровська, Вероніка Моль, Савка, Ірина Кабиш, Анастасія Дехтярук, Мілла По, Володимир Демків, Анастасія Антоненко, Оля Коваль, Єва Гольц, Оксана Мейстер, Артем Гумілевський і Сергій Мельниченко. 

Читайте також: Глибини психеї: у Луцьку відкрили виставку концептуальної фотографії миколаївської школи MYPH

Школа MYPH – організатор та учасник кількох десятків проєктів в Україні, Польщі, Франції, Австрії, Італії та Південній Кореї. Фотомистецтво молодих миколаївців продають на відомих аукціонах, купують колекціонери. Бо як жартують Сергій Мельниченко і Артем Гумілевський, співрозмовники культурологині Світлани Федонюк, MYPH – це вже реальність! 

Фотомитці відверто говорять про надмірну сексуалізацію тіла у суспільстві, про те, чому оголена чоловіча натура спричиняє хейт і чому відкрите тіло – це не про секс. Підтримуйте сучасне українське мистецтво, переглядайте другий випуск четвертого сезону «РОЗМОВА В МУЗЕЇ КОРСАКІВ» під назвою «МИТЕЦЬ. РЕПРЕЗЕНТАЦІЯ», ставте вподобайки і підписуйтесь на канал «Район. Культура». У дослідниці соціокультурних процесів сучасної України, культурологині Світлани Федонюк ще багато цікавих тем і унікальних гостей, а Музей Корсаків неодмінно здивує новими проєктами.

 

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром