«Україна не може собі дозволити бойкотувати Євробачення», – Джамала

07 Травня 2024, 12:54
Джамала. Фото з інстаграм-сторінки співачки 475
Джамала. Фото з інстаграм-сторінки співачки

Українська співачка, переможниця «Євробачення-2016» Джамала пояснила, чому Україна має брати участь у пісенному конкурсі.

Про це пише The Guardian.

Під час підготовки до «Євробачення-2024» фани багатьох виконавців закликали їх відмовитися від участі в конкурсі через те, що до нього допустили представницю Ізраїлю попри війну в секторі Гази.

Джамала, коментуючи цю ситуацію, заявила, що бойкот через війну між Ізраїлем і ХАМАС не є варіантом для України. Вона сказала, що артисти повинні бути «гучними й творчими», щоб нагадати світові про вторгнення Росії в Україну, коли громадськість «втомилася» чути про це.

На думку співачки, Україна повинна використовувати можливості для підвищення обізнаності, оскільки після російського вторгнення в лютому 2022 року війна зникла з новинних стрічок.

«Деякі країни можуть відмовитися від участі, але ми – ні. Особливо ми не можемо дозволити собі відмовитися від такого конкурсу під час війни. У світі зараз багато воєн і, звичайно, нелегко постійно тримати увагу на собі, щоб люди не втомилися від нашої війни. Але це наше завдання, людей, які залишаються в Україні, людей, які воюють, бути такими ж гучними і креативними... це завдання митців – знаходити нові способи, як розкрити і показати свою країну», – сказала вона в інтерв'ю PA Media. 

Читайте також: «Кожна пісня звучить як заповіт», – Джамала про альбом QIRIM та Шевченківську премію

Нагадаємо, що перший півфінал «Євробачення-2024», в якому виступатимуть представниці України alyona alyona та Jerry Heil з піснею Teresa&Maria, відбудеться у шведському Мальме 7 травня. Трансляція розпочнеться о 22:00 на телеканалі «Суспільне Культура». В оригіналі пряму трансляцію також можна переглядати на офіційному ютуб-каналі «Євробачення». Другий півфінал пройде 9 травня, а переможець «Євробачення-2024» визначиться у фіналі 11 травня.

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром