Загинув актор і воїн: сповістили про смерть Євгена Шумілова

03 Травня 2024, 13:15
Помер актор і військовий Євген Шумілов 350
Помер актор і військовий Євген Шумілов

На фронті загинув український актор і військовий Євген Шумілов.

Про це повідомив на фейсбук сторінці його друг Іван Марченко. 

«Життєрадісний, позитивний, бадьорий і справжній – таким ти залишишся в моєму серці назавжди друже!», – написав він у дописі.

Євген був актором театру і кіно. Артистичну освіту здобув у 2014 році в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого. З’являвся у серіалах та телепроєктах «Речовий доказ», «Реальна містика», «Сидорéнки-Сидóренки», «Швидка», «Агенти справедливості» і «Відділ 44».

До лав ЗСУ приєднався два роки тому. Воював у складі Третьої штурмової бригади. Про його загибель також написав український режисер Антоніо Лукіч. Разом з актором вони працювали на знімальному майданчику реклами Нової пошти, знятої вже під час війни.

«Загинув Євген Шумілов. Актор та воїн. Мав честь попрацювати з ним на знімальному майданчику, де він так пронизливо, та з такою надією дивився в майбутнє… Дякую тобі, Женя, світла памʼять…», – написав Лукіч. 

Свою останню роль Євген виконав у рекламі «Нової пошти» зі слоганом: «Завтра буде!»


«Щоразу будучи десь у відділенні, де висів плакат із тобою, Друже, було радісно хоча би так тебе зустріти і побачити твій спокійний та добрий погляд», – згадав про його роль Іван.

Читайте також: «Їхав сюди й не розумів, що на мене чекатиме»: як режисер Дмитро Весельський працює над виставою «Повернення» у Рівному

 
Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром