Український письменник та військовий Станіслав Асєєв отримав контузію на фронті та потрапив до шпиталю

01 Травня 2024, 11:43
Фото з аккаунту Станіслава Асєєва у X (Twitter) 258
Фото з аккаунту Станіслава Асєєва у X (Twitter)

Український письменник та лауреат Шевченківської премії Станіслав Асєєв отримав контузію на фронті та зараз перебуває у шпиталі.

Про це Станіслав повідомив на своїй сторінці у X (Twitter).

«Я живий, хоча за всіма законами фізики та ймовірності мав би померти. Позиції, на жаль, втрачені. Зараз я в лікарні зі струсом мозку. Незабаром знову буду просити вас про допомогу, оскільки в матеріальному плані наш підрозділ втратив дуже багато», — йдеться у дописі.

Журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в фейсбуці зазначив, що Асєєв воює на найгарячішому напрямку фронту під селом Очеретине.

«Днями ми видали новий роман Стаса – «Мельхіоровий слон». Насправді був написаний ще у 2013 році, але досі не видавався. Стас планував презентувати його в Києві 28 квітня, але не зміг через загострення на фронті», – йдеться у дописі.

Читайте також: Письменник Станіслав Асєєв вступив до лав ЗСУ і пише на фронті книгу

 

Довідково: Станіслав Асєєв — український письменник, журналіст, член «Українського ПЕН». Під псевдонімом Станіслав Васін працював журналістом в тимчасово окупованому Донецьку. 11 травня 2017 року його викрали та утримували члени проросійської терористичної організації «ДНР» до 29 грудня 2019 року.

Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка 2021 року за книгу «В ізоляції».

Коментар
14/07/2024 Субота
13.07.2024
12.07.2024