У Рівному презентували книгу лікаря та військового Євгена Дубровського «Історія яку варто почути»

30 Квітня 2024, 18:43
У Рівному презентували книгу лікаря та військового Євгена Дубровського «Історія яку варто почути» 346
У Рівному презентували книгу лікаря та військового Євгена Дубровського «Історія яку варто почути»

Письменник, лікар-інфекціоніст, військовий та громадський діяч Євген Дубровський презентував у Рівному свою книгу «Історія яку варто почути».

Захід пройшов у Рівненській обласній бібліотеці для молоді. Про це повідомили в Управлінні культури та туризму Рівненської обласної державної адміністрації.

На початку широкомасштабної війни Євген пішов добровольцем на фронт і служив у лавах ЗСУ військовим лікарем бойового батальйону на Донбасі, зокрема, у складі 110 бригади, яка виконує завдання оборони Авдіївки. У 2023 році був демобілізований і отримав статус учасника бойових дій. Нагороджений медалями «Ветеран війни», «За бездоганну медичну службу» та «За оборону Авдіївки».

На подію завітали також бойові побратими автора, які також взяли участь у розмові, відповідали на питання авдиторії. Хлопці поділилися буденним життям на фронті, психологічними аспектами, речами, які допомагають триматися.

Євген Дубровський сказав, що ця книга для того, щоб читач зрозумів що таке реальне життя там, за лінією фронту.

«З книжки ми дізнаємося, що таке війна для кожного з нас? Яким болем і стражданням вона увірвалась у наше життя? У кожного своя відповідь і своя історія. Ця книга розповідає про героїчний подвиг захисників Авдіївки, з початку повномасштабної агресії Росії проти України. За основу взято записи зі щоденника Євгена, який безпосередньо брав участь у бойових діях. Книга зачаровує своєю простотою та відвертістю. Армійські будні простих солдатів, їхня боротьба, героїчне протистояння, пригоди, радості й переживання яскраво змальовані на сторінках цієї книги», – йдеться у дописі.

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром