Фільм «Обмін» вийде в український прокат у травні

22 Квітня 2024, 14:11
Кадр з фільму 1495
Кадр з фільму

Воєнна драма «Обмін» режисера Володимира Харченко-Куліковського, написана на основі реальних подій, вийде у широкий прокат 16 травня. 

Зйомки фільму відбувались на території Київської області у кінці 2021 року. Про це повідомляє Держкіно.

Сюжет

Одного разу посеред ночі на телефон столичного хірурга Олександра з номера його сина подзвонив невідомий. Так батько дізнається, що Костя, його син, пішов добровольцем в армію і під час спецоперації потрапляє у полон до місцевого сепаратиста, колишнього мента Привида. Через стосунки з колишньою дружиною у Олександра напружені стосунки з сином, але заради нього він готовий на усе. Щоб звільнити сина, батько має сам поїхати на лінію розмежування і привезти вказану суму. Але на обмін привозять іншого хлопця. І події починають розвиватись абсолютно непередбачувано. У справу вступає російський полковник ГРУ, очільник російських окупаційних військ міста. Людина без моралі і правил.Перед яким вибором постане кожен з героїв і як один телефонний дзвінок перевернув долі усіх героїв цього фільму?

Акторський склад

В’ячеслав Довженко, Влад Мамчур, Ганна Адамович, Василь Баша, Андрій Олефіренко, Остап Дзядек, Єгор Козлов, Надія Левченко, Дмитро Лінартович, Олександр Єфіменко, Олег Примогенов, Дмитро Оцупок, Ірина Островська та інші.

Стрічку створила «Кінокомпанія 2016» за підтримки Державного агентства з питань кіно. Офіційний дистрибутор фільму в Україні – компанія ЮФД.
Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024