Херсонська бібліотека отримала обладнання від Німеччини для підтримки людей з вадами зору

20 Квітня 2024, 10:49
Херсонська бібліотека отримала обладнання від Німеччини для підтримки людей з вадами зору 1220
Херсонська бібліотека отримала обладнання від Німеччини для підтримки людей з вадами зору

Німеччина передала херсонській бібліотеці імені Олеся Гончара обладнання, що полегшить доступ до інформації людям із порушеннями зору. Допомога надійшла у межах міжнародної співпраці за проєктом «Допомога культурним установам».

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики України. 

У межах допомоги книгозбірня отримала прилад зчитування з екрана, компактний дисплей Брайля, принтер шрифту Брайля, пристрій для створення тактильної графіки, папір для друку шрифтом Брайля, лупу.

Бібліотека отримала обладнання від німецького Центру допомоги мистецтву України/Ukraine Art Aid Center за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини за сприяння Міністерства культури та медіа Німеччини та Державної бібліотеки у Берліні.

«Ми дякуємо Німецькій національній бібліотеці за підтримку та забезпечення необхідним обладнанням Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олеся Гончара, яка постраждала внаслідок російської агресії. Переконаний, що завдяки активній взаємодії ми зробимо вагомий внесок у зміцнення партнерства між Україною та Федеративною Республікою Німеччина», – подякував за допомогу тимчасово виконувач обов’язків Міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв.

 

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024