Фільм «20 днів у Маріуполі» вийде на Netflix

16 Квітня 2024, 12:35
Кадр з фільму «20 днів у Маріуполі» 349
Кадр з фільму «20 днів у Маріуполі»

Документальний оскароносний фільм Мстислава Чернова «20 днів у Маріуполі» вийде на стримінговій платформі Netflix 21 квітня.

Про це повідомили на платформі.

«Група українських журналістів документує жахливі реалії війни, опинившись у прибережному місті Маріуполь після вторгнення російських військ на початку 2022 року», — йдеться в описі стрічки на сайті.

Також фільм доступний на платформах:

  • Takflix;
  • Sweet.TV;
  • Megogo;
  • «Київстар ТБ»;
  • Volia TV.

Нагадаємо, що «20 днів у Маріуполі» – це режисерський дебют воєнного кореспондента, фотографа та письменника Мстислава Чернова. У створенні картини також взяли участь фотограф Євген Малолєтка та медійниця Василіса Степаненко. За це усі троє отримали Пулітцерівську премію. 

У стрічці йдеться про початок повномасштабного вторгнення, бомбардування пологового будинку, порятунок автора фільму та його колег з оточеного російськими військами міста.

Світова прем'єра стрічки відбулася на фестивалі незалежного кіно у США «Санденс» — там фільм отримав приз глядацьких симпатій. Фільм здобув безліч нагород, серед яких Шевченківська премія-2024 та відзнака за «найкращий документальний фільм» британського аналога «Оскара» – премії BAFTA. Мстислава Чернова також нагородили премією Гільдії режисерів США.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024