Українська діджейка Miss Monique виступила на фестивалі Coachella

15 Квітня 2024, 20:04
Фото з інстаграм-сторінки Miss Monique 410
Фото з інстаграм-сторінки Miss Monique

У Каліфорнії завершились перші вихідні музичного фестивалю Coachella-2024. На сцені фестивалю виступила українська діджейка Олеся Аркуша, яка творить під псевдонімом Miss Monique.

Виступ відбувся у перший день фестивалю 12 квітня. Про це музикантка повідомила в своїх соцмережах.

«Один із днів, який я ніколи не забуду у своєму житті – моя перша Coachella. Останнє фото я планую роздрукувати та повісити на стіну у своїй кімнаті, як нагадування про цей унікальний фестиваль», – написала Miss Monique.

Фото з інстаграм-сторінки Miss Monique

Кар'єра Олесі розпочалася 2011 року. Вона стала відомою у світі електронної музики завдяки створенню YouTube-каналів під назвою Mind Games і MiMo Weekly, а також завдяки релізам на таких лейблах, як Black Hole Recordings або Bonzai Progressive. 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Miss Monique (@djmissmonique)

У 2019 році діджейка заснувала власний лейбл Siona Records. Повномасштабне вторгнення Росії застало Олесю в Києві, після чого вона евакуювалася за кордон, де виступає на благодійних рейв-концертах, щоб збирати кошти на допомогу Україні. Також музикантка розірвала співпрацю з російськими артистами, яких підтримувала через свій лейбл.

Фото з інстаграм-сторінки Miss Monique

Фото з інстаграм-сторінки Miss Monique

Довідково: музичний фестиваль Coachella проводять у місті Індіо, штат Каліфорнія. Вперше він відбувся в 1999 році, а з 2001 року відбувається щороку в третій або четвертий вихідний квітня.

Цьогоріч Coachella проходить у два вікенди: з 12 по 14 квітня, а також із 19 по 21 квітня. Хедлайнерами фестивалю в 2024 році стали Лана Дель Рей, Doja Cat і Tyler, the Creator.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024