Українка створила у Франції дитяче книжкове видавництво

12 Квітня 2024, 10:25
Наталя Моспан 525
Наталя Моспан

Українська видавчиня власниця мережі книгарень «Моя книжкова полиця» Наталя Моспан створила у Франції дитяче книжкове видавництво Le Petit Canard, що покликане популяризувати українських авторів та ілюстраторів на європейському книговидавничому ринку.

Мета створення Le Petit Canard — максимальна підтримка книговидавничої справи в Україні. Творці видавництва активно співпрацюють із українськими авторами та ілюстраторами. Про це пише Український інститут книги.

«Для мене особисто Україна та Франція — культурно дуже подібні країни і видавництво Le Petit Canard поєднує в собі обидві складові. Нашу новинку, книжку «Мамзельвіль», яку ми нещодавно видали і в Україні, і у Франції, написав француз Крістоф Жамар — перший вчитель мого сина. Через війну Росії проти України, мій маленький Тарас був змушений піти у дитячий садок вперше саме у Франції, а не в рідному Києві. Ілюстрації до книжки створила українка — художниця та ілюстраторка Софія Томіленко, надзвичайно талановита художниця з величезним потенціалом. Історії, які ми розповідаємо в наших книжках, з одного боку, легкі та кумедні, а з іншого — сповнені добротою та сенсами. Я вірю, що дитяча книга — це безпечний простір для дитини, така-собі «захисна бульбашка», здатна захистити дитинство та безтурботність наших дітей — як у Франції, так і в Україні», — говорить видавчиня Наталя Моспан.

Коментар
24/05/2024 П'ятниця
24.05.2024
23.05.2024