На війні загинув актор Житомирського драмтеатру Андрій Доманський, який захищав Херсонщину

09 Квітня 2024, 17:47
Андрій Доманський. Фото з соцмереж Житомирського драмтеатру 1304
Андрій Доманський. Фото з соцмереж Житомирського драмтеатру

На фронті загинув актор Житомирського академічного українського музично-драматичного театру імені Івана Кочерги та військовий, доброволець Андрій Доманський з позивним «Артист».

Про це повідомили в соцмережах театру.

Колеги згадують Андрія як щиру та добру людину, яка завжди йшла вперед до своєї мети.

«Ти вмів підтримати словом і ділом. Завжди усміхнений. Мудрий, відвертий, емоційний. Неймовірно талановитий, харизматичний. Ти любив театр, а театр любив тебе», – йдеться у дописі.

Андрій Доманський. Фото з соцмереж Олега Сафтюка

Театрали зазначили, що актор служив театру близько 25 років і зіграв понад 40 ролей. З початком повномасштабного вторгнення Андрій Доманський добровільно вступив до лав ЗСУ.

«Твої ролі назавжди залишаться у пам’яті глядачів… А ти назавжди залишишся у наших серцях», – кажуть театрали.

Андрій Доманський. Фото з соцмереж Житомирського драмтеатру

«Помер мій друг, мій побратим Андрій Доманський «Артист». Разом пройшли з початку повномасштабної. Воювали з Макарова і до Херсону. Разом штурмували точку, що під Білогіркою на Херсонщині, тримали оборону. Саме він витащив мене пораненого з окопу і прикривав відхід. У тому бою Андрій отримав важку контузію.. Потім разом по шпиталях... лікування, ВЛК. Його списали, я зрадів... сказав – поживеш ще трошки... а він... А він писав вірші про побратимів, дружбу і війну. Доманський був професійним артистом, грав в Житомирському театрі імені Кочерги. Я мріяв прийти на його спектакль... Творча людина з великим серцем, яке вже не б'ється. Прощай мій друже, дякую Богу за тебе», – поділився спогадом про захисника його побратим Олег Сафтюк.

Андрій Доманський. Фото з соцмереж Житомирського драмтеатру

Коментар
24/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024