«Має тримати в руках Нобелівський диплом, а не гвинтівку», — Снайдер про мобілізацію Жадана

05 Квітня 2024, 16:56
Тімоті Снайдер та Сергій Жадан. Фото з соцмереж Сергія Жадана 444
Тімоті Снайдер та Сергій Жадан. Фото з соцмереж Сергія Жадана

Професор Єльського університету, історик Тімоті Снайдер зазначив, що затягування надання підтримки Україні з боку США ставить під загрозу життя українців. Зокрема і письменника Сергія Жадана, який, ймовірно, планує долучитися до лав бригади «Хартія».

Про це історик написав на своїй сторінці в соцмережі X (Twitter).

«Сергій Жадан — один з найбільш видатних митців, який повинен тримати Нобелівський диплом, а не гвинтівку», — переконаний Снайдер.

Читайте також: Ілюстрація художника Антона Логова з‘явиться на обкладинці книги історика Тімоті Снайдера

Він додав, що рідне місто Сергія (Старобільськ, — прим. ред.) наразі перебуває під російською окупацією, а місто, де він живе — Харків, росіяни нещадно обстрілюють.

Професор наголосив, що його засмучує той факт, що відсутність допомоги від США дозволяє Росії поширювати терор на більшій частині території й загрожувати життю письменника та всіх українців.

«Від початку війни Сергій працює, щоб допомагати воїнам, а тепер сам стає до лав армії. Він має сміливість зробити це, коли ми не можемо надати простого забезпечення», — пише Тімоті Снайдер.

Нагадаємо, що 25 березня в розмові з кореспонденткою СТБ, для марафону «Єдині новини» Сергій Жадан повідомив, що мобілізується до лав 13-ї бригади Національної гвардії України «Хартія» разом з одним із музикантів гурту «Жадан і собаки».

Читайте також: Сергій Жадан подарував Андрію Шевченку «Кобзаря» та щоденник Володимира Вакуленка

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром