В український прокат вийде документальний фільм про кулінарні традиції різних регіонів

04 Квітня 2024, 18:01
Кадр з фільму ФОТО 1517
Кадр з фільму

Документальний кулінарний проєкт «Тісто» вийде в український прокат 2 травня.

Фільм є проєктом FILM.UA Group та розповідатиме про кулінарні традиції різних регіонів України, незвичні історії українців, які, кожен у свій спосіб, зберігають традиції національної кухні, розвивають, досліджують та осучаснюють їх. 

Це стрічка про хліб та інші вироби з тіста як елемент культурного коду: у кожному куточку України тісто роблять по-різному, і новий проєкт покликаний дослідити це дивовижне різноманіття традицій.

«Близько 2 десятків рецептів, страв, незвичних історій — якою є наша філософія борошна, хліба, тіста?»

Шеф-кухарка, суддя «МастерШеф», засновниця кулінарної академії Ольга Мартиновська та шеф-кухар, співвласник ресторану Lucky Володимир Ярославський мандрують Україною, аби поспілкуватися з талановитими кухарями, пекарями, кондитерами, рестораторами.

Усі епізоди фільму супроводжуватимуться музикою різних історичних періодів — думи та козацькі пісні, обрядові мелодії та балади, автентичний спів, солдатські, ліричні, церковні та народні пісні в сучасній обробці. Автором музики є Cepasa.

Проєкт включатиме елементи анімації, які створюватимуть окремі історії всередині епізодів. Завдяки цьому глядачі мандруватимуть у часі та просторі та зможуть на власні очі побачити побут, культуру та й особливості минулих епох. Над створенням анімацій працював режисер анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня» Олег Маламуж.

Коментар
19/07/2024 Четвер
18.07.2024
17.07.2024
16.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром