Юний актор з Луцька виграв гран-прі всеукраїнського театрального фестивалю

02 Квітня 2024, 10:31
Микола Варцаб'юк 457
Микола Варцаб'юк

На Закарпатті відбувся II Всеукраїнський театральний фестиваль «FantaziaFest». З 27 по 31 березня 2024 року у місті Хуст зібралося 25 театральних колективів з усієї України.

Луцька театр-студія «Бешкетники» представила на фестивалі виставу-феєрію «Таємниця місячного сяйва» за твором Бориса Грінченка. Керівницею студії є Алла Скрипінчук. Завдяки старанням та наполегливій праці юних артистів вистава здобула гідні відгуки та оцінку журі. Про це повідомив Вадим Хаїнський.

Вихованці театр-студії взяли участь у конкурсі «Твій Кастинг», де Микола Варцаб'юк отримав гран-прі. Зоряна Яросевич посіла друге місце.

Впродовж п'яти днів фестивалю юні театрали мали можливість:
  • Презентувати свої вистави на суд глядачів та компетентного журі;
  • Відвідати цікаві майстер-класи та творчі зустрічі з провідними діячами театрального мистецтва;
  • Зануритись у атмосферу єднання та підтримки, яка панувала на фестивалі.
«Я захоплений бажанням дітей працювати та їхньою самостійною працею! Це шалене прагнення до мети та готовність долати будь-які перешкоди на шляху до неї дійсно вражає. Поставити собі за мету поїхати на фестиваль, та не просто поїхати, а й гідно представити себе та своє місто – це вже велика перемога. Але те, що вони змогли втілити цю мрію в життя, попри всі складнощі та перешкоди, свідчить про неабияку силу волі та працьовитість. Вони показали, що навіть у найскладніші часи можна знайти в собі сили та можливості для розвитку та творчості. Їхній приклад надихає та дає віру в краще майбутнє. Бешкетники я щиро горджуся вами! Бажаю подальших творчих злетів та нових перемог!» – каже Вадим Хаїнський.
Коментар
25/07/2024 Четвер
25.07.2024
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром