В Україні презентували інтерактивну мапу книжкової системи

29 Лютого 2024, 17:54
Книгарня «Сяйво» 565
Книгарня «Сяйво»

В Українському інституті книги презентували інтерактивну мапу книжкової системи України, що має на меті сприяти популяризації читання та наблизити книжку до українського читача.

Про це повідомили на сайті інституту.

У першому шарі зібрана інформація про книгарні України, найближчим часом планують додати шари з літературними музеями та книжковими фестивалями.

Створила інтерактивну мапу за допомогою інструментів Google Maps студентка Навчально-наукового інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка Катерина Плевако. Робота над концепцією та реалізацією проєкту здійснювалася під керівництвом провідної фахівчині відділу промоції читання Українського інституту книги Віри Карасьової.

На сьогодні на мапі позначено 447 книгарень. Карта доступна за посиланням.

«Розуміючи, що книжкова екосистема України, як і будь-яка інша, постійно змінюється, просимо вас долучитися до актуалізації мапи і допомогти нам зі збором інформації. Ми плануємо періодично оновлювати дані на мапі, тому команда Українського інституту книги буде вдячна, якщо ви знайдете ще не позначені книгарні й надішлете нам цю інформацію», – зазначають в Інституті книги.

Надсилати інформацію просять на електронну пошту: [email protected] (у темі листа просимо зазначати «Інтерактивна мапа»).
Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром