Українські дизайнери презентували свої роботи на London Fashion Week

25 Лютого 2024, 15:55
Колекція бренду INNNA 482
Колекція бренду INNNA

Українські бренди представили свої роботи на ювілейному 40 Тижні Моди в Лондоні.

Покази українських брендів відбулися 16 лютого в рамках UA in UK Fashion Show – частини офіційного розкладу London Fashion Week. Організацією займалася спільнота українців у Британії UA in UK. Про це пише видання «ШоТам».

Свої колекції в Лондоні представили три жіночі бренди Innna (casual), Sofi Rich (casual) та UPSLOWUSE (casual and upcycling), а також бренд чоловічого одягу Andreas Moskin (formal and casual). Цього сезону організатори вирішили приділити більше уваги брендовому розмаїттю, ідеям сталого розвитку та захисту довколишнього середовища.

За словами організаторів, цією подією вони хотіли продемонструвати талант та креативність молодих українських дизайнерів, які створюють та розвивають українську фешн-індустрію, попри всі труднощі та біль війни, який відчуває кожен українець у всьому світі. Крім того, подія стала нагадуванням міжнародній спільноті про другу річницю війни в Україні.

Andreas Moskin

Вперше на London Fashion Week було представлено український бренд чоловічого одягу. Ним став Andreas Moskin, динамічний преміумбренд із креативними формальними, кежуал та кутюрними колекціями. У бренді зазначають, що їхня місія – переосмислити чоловічий одяг та дати можливість кожному виразити свій стиль через вишукані класичні костюми. У колекції аудиторія могла побачити фірмові елементи бренду – піджак із гострими плечима, збільшені лацкани, чорні деконструйовані блейзери із шовку та вовни, а також небанальні та сміливі кольори.

Sofi Rich

Жіночий бренд Sofi Rich традиційно створив ексклюзивні та елегантні образи для жінок. За словами речників бренду, вони створюють одяг для тієї, що обирає бути королевою свого життя.

INNNA

Також глядачі мали можливість оцінити колекцію бренду INNNA. Це однойменний бренд, який дотримується філософії «один лук для будь-якої нагоди». Команда запевняє, що плавний перехід від ділової зустрічі до шикарного коктейль-бару можливий.

Upslowuse

Ще один учасник шоу Upslowuse — унікальний концептуальний бренд свідомої моди, який пропагує сміливість бути собою. Бренд розповідає історію самопізнання та самосприйняття мовою текстури, кольору та крою. Розробка одягу бренду здійснюється так, щоб мінімізувати негативний вплив на навколишнє середовище. Upslowuse використовують методи апсайклінгу, а також надлишкові тканини натурального складу. Це внесок бренду в стале майбутнє, де люди щасливі бути собою та свідомо піклуються про довкілля.

Серед гостей було понад сто інфлюенсерів з Великої Британії та всього світу.

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром