Мстислав Чернов здобув премію Гільдії режисерів США

11 Лютого 2024, 15:41
Фото з фейсбук-сторінки Мстислава Чернова 755
Фото з фейсбук-сторінки Мстислава Чернова

Мстислав Чернов отримав премію Гільдії режисерів США за фільм «20 днів у Маріуполі» у номінації «видатні режисерські досягнення в документальному кіно». 

Про це повідомили на сайті премії Гільдії режисерів Америки (Directors Guild of America).

У цій категорії також змагалися режисери Крістофер Шарп і Мозес Бвайо зі стрічкою «Бобі Вайн: народний президент», Мадлен Ґевін зі стрічкою «За межами утопії», Девіс Ґуґґенгейм із фільмом «Незмінний: історія Майкла Дж. Фокса» та Д. Сміт із фільмом «Місто Кокомо».

Як зазначає видання Deadline, історично премія Гільдії режисерів США  є «сильним провісником успіху» на премії «Оскар». Їй не вдалося «вгадати» традиційного переможця за найкращу режисуру лише вісім разів за 75 років.

Нагадаємо, що фільм «20 днів у Маріуполі» Мстислава Чернова номіновано на «Оскар» у категорії «Найкращий документальний фільм».

У створенні картини також взяли участь фотограф Євген Малолєтка та медійниця Василіса Степаненко. За це усі троє отримали Пулітцерівську премію. У стрічці, яка вже отримала безліч нагород та відзнак, йдеться про початок повномасштабного вторгнення, бомбардування пологового будинку, порятунок автора фільму та його колег з оточеного російськими військами міста.

Читайте також: Сім найгучніших українських кінопрем'єр 2023 року

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром