В Україні створять унікальний шрифт для ділової документації

08 Лютого 2024, 16:51
Фото ілюстративне 697
Фото ілюстративне

В Україні є щонайменше чотири готових шрифти, розроблені вітчизняними дизайнерами, які підійдуть для використання в документах, але хочуть розробити унікальний.

За ініціативи Мінкульту 8 лютого відбулася нарада зі шрифтовими дизайнерами щодо розробки унікального українського шрифту для ділової документації. В онлайн-зустрічі взяв участь тимчасовий виконувач обов'язків міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Про це повідомили на сайті установи.

«Завдання створення українського національного шрифту є досі актуальним. Мета проста: нам необхідно оновити гарнітуру для ділових документів органів влади, зокрема, наказів, розпоряджень, законів тощо. Зараз із цим справляється Times New Roman, але ми б хотіли щось своє — більш оригінальне і сучасне», — наголосив Карандєєв.

За підсумками наради, фахівці вирішили сформувати широкий список пропозицій за двома групами: ділові шрифти для текстів, а також шрифти для заголовків — для декоративного оформлення офіційних документів.  

Надалі експерти оберуть дві-три найкращих гарнітури та запропонують їх органам державної влади. Очікується, що згодом новий шрифт пошириться на все ділове мовлення в країні.

Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром