Антоніо Лукіч покаже чорновий варіант «Мої думки тихі», щоб зібрати кошти для закарпатських військових

25 Січня 2024, 10:17
Антоніо Лукіч 817
Антоніо Лукіч

Антоніо Лукіч – режисер двох частин «Мої думки тихі» та стрічки «Люксембург, Люксембург» – оголосив про ексклюзивний показ чорнового варіанту своєї дебютної стрічки, аби зібрати кошти для закарпатських військових.

Реєстрацію на подію він опублікував 24 січня, і вже за годину закрив її – усі місця розкупили. 

Режисер розповів, що знайшов супер старий 6-гігабайтовий файл з чорновим першим монтажем «Мої думки тихі». 

«Дивитись його неможливо, бо це парад бездарності режисера та зізнання в невмінні. Мартін Скорсезе не дарма казав, що якщо ти виклав перший чорновий монтаж і він тобі подобається – щось пішло не так. Ось це «не так» довжиною майже в три години ми збираємось вперше і сподіваюсь єдиний раз показати», – написав Антоніо Лукіч.

Фільм – родом із Закарпаття, тому 100% відсотків добровільних внесків піде на Рух підтримки закарпатських військових – Ужгород.

«Мої думки тихі» — українська трагікомедія 2019 року, для якого вона стала дебютною повнометражною художньою стрічкою. За сценарієм молодий звукорежисер і невдаха Вадим отримує замовлення від клієнта з Канади з проханням записати голоси рідкісних тварин та пташок української фауни Закарпаття, однак завдання ускладнюється тим, що в подорож по Закарпаттю разом із Вадимом вирушає його мати-таксистка. 

Головні ролі у стрічці зіграли Андрій Лідаговський та Ірма Вітовська.

Коментар
13/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром