Ілюстрація художника Антона Логова з‘явиться на обкладинці книги історика Тімоті Снайдера

24 Січня 2024, 09:33
Антон Логов, фото надав художник 1159
Антон Логов, фото надав художник

Малюнок митця Антона Логова стане обкладинкою книги відомого історика, професора Єльського університету Тімоті Снайдера.

Книга вийде орієнтовно у вересні 2024 року в Лондоні. Про це Антон Логов розповів журналістці Район.Культура.

«У листопаді 2023 року в інстаграм мені написала британська дизайнерка Сюзанн Диан і сказала, що хоче, щоб мій малюнок був на обкладинці нової книги Снайдера. Сюзанн сказала, що вже показувала Тімоті декілька моїх малюнків, і автор зупинився на голубі з вибухом», – розповідає митець.

Антон пригадує, що цей малюнок зробив у березні 2022 року на самому початку війни. Під ним знизу був напис: «Закрийте небо над Україною».

«Я одразу ж погодився і вислав файлом в якості зображення малюнок, який колись зробив у кишеньковому блокноті. Далі Сюзанн доробила дизайн і ми чекали на затвердження від автора. Все пройшло добре і Тімоті особисто затвердив обкладинку без правок», – каже художник.

Обкладинка книги з ілюстрацією Антона Логова

Логов додає, що чекає на кілька своїх примірників з автографом письменника.

Нагадаємо, що Тімоті Снайдер активно підтримує Україну в боротьбі з російськими окупантами. Він став амбасадором UNITED24 та, об‘єднавшись зі своїми колегами, збирає на систему сенсорів «Безпечне небо», що допоможе захистити українські міста та села від ворожих дронів і ракет. 

Читайте також: Курс Тімоті Снайдера з історії України доступний онлайн

Коментар
22/07/2024 Неділя
21.07.2024
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром