В інстаграмі з'явилася сторінка віртуального Тараса Шевченка

07 Січня 2024, 16:39
Тарас Шевченко. Фото з інстаграм-сторінки 664
Тарас Шевченко. Фото з інстаграм-сторінки

Національний музей Тараса Шевченка та RAVATAR презентували першу офіційну інстаграм-сторінку Тараса Шевченка, фото для якої генерує штучний інтелект. 

Запустили сторінку 3 грудня 2023 року. Проєкт на фейсбук-сторінці музею називають соціальним та присвяченим популяризації багатогранного українського мистецтва за допомогою сучасних технологій. 

Результатом спільного проєкту музею Шевченка з RAVATAR стало втілення постаті Тараса Шевченка в цифровому просторі за допомогою штучного інтелекту. Створений віртуальний образ точно відтворює зовнішність Шевченка, а також володіє великою базою знань, яка охоплює повний спектр його творів.

На основі цих фото створили акаунт Тараса Шевченка в Інстаграмі. Ця платформа є динамічним репозиторієм, який регулярно поповнюють цінним контентом, що дозволяє детально дослідити творчу спадщину Шевченка.

«На перетині культурної спадщини та технологічних інновацій ми створюємо цифровий простір, де мудрість Шевченка виходить за рамки часу, роблячи історію нашої багатої культури не просто пережитком минулого, але оживляючи її для майбутніх поколінь», – зазначив генеральний директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус.

Посилання на інстаграм Тараса Шевченка. 

 

 
 
 
 
 
Переглянути цей допис в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Допис, поширений Taras Shevchenko AI (@taras_kobzar_ai)

Коментар
24/05/2024 Четвер
23.05.2024
22.05.2024