Задоволений, – Олександр Положинський про пісню Тартака на Новорічному Кварталі

04 Січня 2024, 09:55
Кадр з відео ВІДЕО 900
Кадр з відео

В потоці масового обурення номером, артисткою та переробленою піснею Вʼячеслава Хурсенка, всі оминули увагою, що фінальною піснею Новорічного Кварталу було перероблене «Стільникове Кохання» гурту «Тартак». 

Про це заявив Олександр Положинський, засновник та екссоліст Тартака. 

Спершу співак не переймався переспівом своєї пісні, але після обурення про пісню «Соколята» В'ячеслава Хурсенка каже, що все ж вирішив перевірити як звучить його композиція. 

«Відкрив повний випуск і прогортав його до самого фіналу, бо не знав, де саме звучала моя. І що я можу сказати? Це вперше моя пісня прозвучала в одному концерті з Пивоваровим, Колою, Монатіком, Могилевською та Тіною Кароль. Це вперше я, разом з Муха Мухич та Andriy Blagun, в такому концерті – хоч і опосередковано – виявився хедлайнером. І вперше я почув перероблений текст своєї пісні та виявився ним задоволений», – сказав Положинський.

Співак запевняє, що текст фінальної пісні новорічного Кварталу, перероблений з тексту двадцятирічної давності, йому сподобався. Трек можна почути у відео з 3:28:22.

«Можливо, ви скажете, що це просто в мені говорить втішене самолюбство, або я хочу в шоубізнес, або я продався, або ще щось неприємне. Можливо, так воно і є, а я просто боюся сам собі в цьому зізнатися. Можливо навіть, що я мрію таким чином потрапити у Квартал 95 (насправді – ні, але ви маєте повне право так думати). Вибачте, якщо я вас цим розчарував», – додав музикант.

До того ж Положинський каже, що мріє про той час, коли в новорічну ніч на кожному каналі буде круте українське шоу і українці розриватимуться від бажання кожне з них подивитися. «А на якомусь скромному каналі буде програма, складена з моїх улюблених пісень, і серед них – якась одна, чи може й не одна, моя власна».
Коментар
21/07/2024 Субота
20.07.2024
19.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром